Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi 10. final bölüm izle! Fi çi 9. son bölüm izleme linki
Fi Çi 10. final bölüm izle! Fi çi 9. son bölüm izleme linki
Fi Çi 10. final bölüm izle! Fi Çi dün akşam yayınlanan 10. ve son bölümüyle macerasına son noktayı koymuş oldu. Puhu TV'de yayınlanan ve Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal'ın paylaştığı dizi Azra Kohen’in Fi, Çi, Pi kitap üçlemesinden aktarılmıştı. İşte Fi Çi 10. final bölümü ve 9. bölüm özeti...
Magazin 10 Mart 2018 - 10:39

Fi Çi dizisinin final bölümü dün akşam yayınlandı. Türkiye'nin ilk internet dizisi olan Fi, PUHU TV'de yayınlanıyordu. Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi gibi popüler oyuncularla hızlı bir çıkışi yakalayan Fi Çi'nin son bölüm izleme linki ve ayrıntılar..

ficifinal2

Fİ Çİ 10. BÖLÜM ÖZETİ

Perde kapanıyor! İşlediği cinayet ortaya çıkan ve kaçak durumuna düşen Can Manay, Duru'ya ulaşmak için fırsat kollarken Duru tüm cesaretini toplayarak gösteriye çıkmaya karar verir.

Fİ Çİ FİNAL BÖLÜMÜZ İZLE

Fİ Çİ 9. BÖLÜM ÖZETİ

Duru kaçma hayallerini suya düşürecek acı bir gerçeğe uyanırken Özge hastanede aldığı haberle yıkılır. Adaleti kendisi sağlamak için Can'ın karşısına çıkması olayların seyrini bir kez daha değiştirir.

ficifinal4

Fİ Çİ 9. BÖLÜM İZLE

Fİ MACERASI

Fi Çi dizisinin tüm oyuncular ve yapım ekipleriyle yapılan röportajların, kamera arkası görüntülerinin yer alacağı belgesel FiMacerası Serenay Sarıkaya ile başladı. Dizide Duru karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya duygularını şöyle dile getirdi: Duruyu çok yıprattılar kendi inandıkları şey için. Erkekler arasında gitti geldi. Sahneye bu kadar düşkün olmasının sebebi bu. Çok fazla insan kızgın muhtemelen tüylerimi diken diken eden sahne şey.. Kesinlikle çok özleyeceğim bir iş.

ficifinal3

Fİ Çİ DİZİSİNİN ÖYKÜSÜ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.