Fi Çi 2. sezon 5. bölüm yeni fragman yayınlandı! Can sinir krizine giriyor!

Fi Çi 2. sezon 5. bölüm yeni fragman yayınlandı. Azra Kohen'in çok satılan listesinde yer alan kitapları Fi ve Çi'den uyarlanan dizi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dizi tutkunlarından tam not almıştı. Can ile Duru evlendi, Deniz bu duruma nasıl tepki gösterdi? Dizi tutkunları Fi Çi yeni bölümde neler olacak diye merak ediyor. İşte Fi Çi 2. sezon 5. bölüm yeni fragman ve 4. son bölüm izleme linki...

Fi Çi 2. sezon 5. bölüm yeni fragman yayınlandı! Can sinir krizine giriyor!

Puhu TV’de  yayınlanan Türkiye’nin tıklanma rekorları kıran Fi Çi 2. sezon 5. bölüm yeni fragman yayınlandı. Özge Duru’ya “Beni Can’ın eski sevgilisi gönderdi. Senin çok tehlikeli biri olduğunu söyledi” der. Bunu duyan Can sinir nöbeti geçirir. Can, Duru’nun bu sözleri karşısında ne yapacak? Fi Çi 2. sezon 5. yeni bölümde neler olacak? İşte Fi Çi 2. sezon 5. bölüm yeni fragman ve son bölüm izleme linki…

Fİ Çİ YENİ FRAGMAN İZLE

Fi Çi 2. sezon 5. bölüm yeni bölüm 15 Aralık’ta saat 21.00’da Puhu TV’de yayınlanacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç ve Büşra Develi bulunuyor.

Fİ Çİ’İN GÜZEL DURU’SU SERANAY SARIKAYA: MANYAK BİR BÖLÜM GELİYOR

Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya sosyal medya paylaşımında yeni bölümü tanımlarken ‘Manyak bir bölüm geliyor' ifadelerini kullandı.

Fİ Çİ SON BÖLÜM İZLE

Fİ Çİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Duru'nun Can'ın oyununa oyunla karşılık vermesi hesaplayamadığı sonuçlar doğururken, Sadık da Özge'ye oynadığı oyunun bedelini ödemek zorunda kaldı. Afife rolünü kaptırmamak için Ece'ye kötü bir tuzak hazırlayan Duru, kötü bir sürpriz yaşadı. Son bölüm finalinde Can Manay'ın eski sevgilisinin peşine düşen Özge, sonunda onu ikna etmeyi başardı. Can Manay'ın geçmişine dair ayrıntıları merak eden izleyiciler Çi'nin yeni bölümünü bekliyordu.

 

Fİ Çİ’NİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi Puhutv’de.

Fi Çi Pi kitaplarının yazarı Akilah Azra Kohen kitaplarını böyle anlatıyor:

“Aslında ilk başta yazdığım kitap, en son kitap olan Pi idi. Hayatımda ilk yazdığım sahne Pi’nin en son sahnesiydi. Pi, içinde ağır bilgilerin olduğu ama anlatmak için bir hikayeye oturtmak zorunda hissettiğim bir kitaptı. Sonrasında Pi’yi anlatmak için Çi doğdu. Çi’yi anlatabilmek için Fi doğdu, hikayeyi giriş gelişme sonuç şeklinde yaymak zorunda kaldım. Bazen soruyorlar neden böyle yaptınız diye, belki usta bir yazar olmadığım içindir, ya da hayat öyle istedi de diyebilirim aynı zamanda. Fi-Çi-Pi ye bakıldığında, Fi’de okuduğunuz hikayenin Çi’de bambaşka bir hikayeye evrildiğini, Çi de ise asıl ağacın köklendiğini görüyoruz. Bir tomurcuk çatlıyor içinden bir ağaç çıkıyor ve ağacın ne kadar büyük olduğunu farkettirmeye çalışıyorum ben aslında.”