Fİ Çİ 4. Bölüm fragmanı geldi! Fi Çi’den rekor! 100 milyon izlenme sayısına ulaştı. Fi Çi 3. bölüm izle. 4. bölüm ne zaman?

Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin ikinci sezonu Çi'nin 4. bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Deniz'in geri dönüşü tüm dengeleri bozmuştu. Fi Çi 2. sezon 4. bölümde Duru'nun Afife rolünü alamamasına tepkisi nasıl olacak merak ediliyor. İşte Puhutv izleme yolları, yeni bölüm neden yok sorusunun yanıtı ve tüm merak edilenler...

Fİ Çİ 4. Bölüm fragmanı geldi! Fi Çi’den rekor! 100 milyon izlenme sayısına ulaştı. Fi Çi 3. bölüm izle. 4. bölüm ne zaman?

Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsur ve Büşra Develi'nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların dizisi Fi Çi 2. sezonda da popüleritesini koruyor. Dizinin 4. bölüm fragmanı da geldi. İşte yeni bölüme dair merak edilenler ve 3. bölüm izleme linki…

fici4

Çİ 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çİ 3. bölümde izleyenlerin nefesini kesen heyecan dolu sahneler yaşattı. Duru tüm isteklerini Can Manay’a yaptırmaya devam etti. Can Manay aşkı için hırslanmaya devam ederken, Duru ise kendi isteklerini gerçekleştirmek için Can Manay’a şart koyarak izleyenleri şaşırttı. Özge ise iş hayatında tutunmaya çabalarken onca kötü insanla uğraşmaya devam ediyor. Can Manay’ın gizliliğini ortaya çıkarmaya çalışan Özge, Can Manay’ın eski sevgilisini araştırarak evine kadar girdi. Can Manay’ın eski sevgilisi ise Özge’den ısrarla kaçmaya devam etti, fakat sonunda Özge tüm gerçekleri bir kağıda yazarak Can Manay’ın eski sevgilisine ulaştırdı.

fici4-4

Özge’nin tüm çabası sonunda eski sevgili, Özge ile konuşmayı kabul ederek, Özge’yi evine aldı. Can Manay’ın eski sevgilisine ne gibi bir zararı oldu? Eski sevgili ve Özge arasında ne gibi konuşmalar geçecek merak konusu. Ve en önemli ayrıntı ise Can Manay’ın eski sevgilisine yaşattıkları, Duru’nun kulağına gidecek mi?

İŞTE Fİ Çİ 4. BÖLÜM

Fİ Çİ KADROSUNA YASEMİN ALLEN DAHİL OLDU

Fi Çi Pi Kitap üçlemesinden uyarlanan, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Fi dizisinin ikinci yeni sezonu Çi’ye 3. bölümden itibaren Yasemin Allen da dahil oldu. Allen’ın da yer aldığı dizinin ilk bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Güzel oyuncunun Fİ Çi 4. bölümde yer alıp almayacağı merak konusu…

fici4-7

Yasemin Allen, “Bu dizide oynamanın hayalini kuruyordum. Teklif gelince hiç düşünmeden kabul ettim” diye konuştu. İlk bölümdeki performansıyla beğeni toplayan Yasemin Allen’ın diziden bölüm başına 20 bin TL alacağı öğrenildi.

Bu akşam neden yok? Fi Çi 2. sezon 4. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Fi Çi yeni bölüm puhutv izle! İlginizi Çekebilir Bu akşam neden yok? Fi Çi 2. sezon 4. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Fi Çi yeni bölüm puhutv izle!