Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi 7. bölüm fragmanı geldi! ‘O bir şeytan! Seni bitirecek Can’
Fi Çi 7. bölüm fragmanı geldi! ‘O bir şeytan! Seni bitirecek Can’
Fi Çi 7. bölüm fragmanı geldi. Internet üzerinden PuhuTV' kanalında seyredilen Fİ Çi'de Can Manay büyük bir bunalımın eşiğindedir. Duru ile çalkantılı bir ilişki yaşayan Can şimdi ne yapacaktı? İşte Fi Çi yeni bölüm fragömanı ve diziye dair merak edilenler...
Magazin 18 Ocak 2018 - 14:09

Başrollerinde Serenay Srıkaya, Ozan Güven ve Mehmet Günsur gibi ünlü isimlerin yer aldığı Fi Çi Dizisi’nin 7. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Can Manay bunalımlı bir dönem geçiriyor ve Duru’nun kendisini asla bırakmayacağını düşünüyor. İşte ayrıntılar…

fici7-1

Fİ Çİ’NİN KONUSU

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır.

fici7-4

Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi sadece puhutv’de.

Fİ Çİ 7. BÖLÜM FRAGMAN

 

 

 

6. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Duru'nun Deniz ve Ece arasında geçenleri öğrenmesi bir dizi olayın başlangıcı olur. Can ise karşısında, birikmiş hesapları kapatmaya gelen eski düşmanı Sadık'ı bulur.