Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi 8. bölüm ne zaman puhutv’de? Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gerçekler ortaya çıkıyor…
Fi Çi 8. bölüm ne zaman puhutv’de? Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Gerçekler ortaya çıkıyor…
Akilah Azra Kohen'in kitaplarından uyarlanan Fi Çi 8. bölümü heyecan içinde bekleniyor. Gerçeklerin bire birer ortaya çıktığı Fi Çi izleyicisi puhutv yeni bölümü ne zaman yayınlayacak merak ediyor. Milyonlarca seyirciye ulaşan internet dizisinde sona yaklaşılıyor. İşte Fi Çi yeni bölüm fragmanı ve yeni bölüm tarihi...
Magazin 25 Ocak 2018 - 15:00

200 milyondan fazla izlenerek rekora koşan Fi Çi dizisinde heyecan gittikçe artıyor. Dizinin 3 bölüm sonra final yapması yeni bölüm heyecanını da arttırıyor. Puhutv tarafından belirli bir düzende yayınlanmayan dizi Fİ Çi 8. bölüm ne zaman sorusunun yanıtı takipçileri tarafından araştırılıyor. Cesur sahneleri ile adından söz ettiren Fi Çi yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Fİ Çİ YENİ FRAGMAN İÇİN TIKLAYIN

Fİ Çİ 8. BÖLÜM NE ZAMAN?

Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi 7. bölümü ile nefes keserken 8. bölümü izlemek isteyenler puhutv’de ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.  Fi Çi 8. yeni bölüm 2 Şubat’ta Puhu TV’de yayınlanacak. Dizinin saati ise henüz belli değil.

KOHEN, “DEVAM ETMEK MANASIZ” DEMİŞTİ

Yazar Azra Kohen, geçen Aralık'ta “Birinci sezonda ilk kitabımın ilk bölümüne bağlı kalındı. Sonra bambaşka bir hikaye anlatılmaya başlandı. Ay Yapım ile konuşacağım. Devam etmenin manası yok” demişti.

Ve tüm bu sürecin ardından dizi hayranlarının merakla beklediği karar alındı. Final tarihi belli oldu. ‘Fİ' 3 bölüm sonra bitiyor.

Son güncelleme: 21:31 - 26.01.2018