Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fi Çi 8. son bölüm izle
Fi Çi 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fi Çi 8. son bölüm izle
Fi Çi 8. son bölüm yayınlandı. Duru ile Can arasındaki tansiyon yükseliyor. Fi Çi hayranları yeni bölümde neler olacak öğrenmek için yeni fragman yayınlandı mı diye soruyor. Finale doğru geri sayım yapan fenomen dizi Fi Çi her bölümü ile nefes kesiyor. Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Fi Çi hakkında gelişmeler..
Magazin 3 Şubat 2018 - 19:04

Fi Çi 8. son bölüm Puhu TV’de yayınlandı. Gerçekler gün yüzüne çıkarken kimler yaralanmadan kurtulacak? Saklanan gerçekler son bölümde masaya seriliyor. Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal’ın yer aldığı Fi Çi her bölümü ile sevenlerini ekranlara kilitliyor. Fi Çi yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Fi Çi hakkında merak edilenler…

Fİ Çİ 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Duru ve Can arasındaki gerilim, Bilge ve Özge'nin de meseleye dahil olmasıyla iyice yükselir. Sadık ise geçmişin yükünden kurtulmak için beklenmedik bir hamle yapacaktır.

Yazar Azra Kohen, geçen Aralık’ta “Birinci sezonda ilk kitabımın ilk bölümüne bağlı kalındı. Sonra bambaşka bir hikaye anlatılmaya başlandı. Ay Yapım ile konuşacağım. Devam etmenin manası yok” demişti.

Fİ Çİ YENİ FRAGMAN

Fİ Çİ SON BÖLÜM

Fİ Çİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.

Son güncelleme: 13:30 - 21.03.2018