Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sıra Can Manay’da! Fi Çi 8. son bölüm izle
Fi Çi 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sıra Can Manay’da! Fi Çi 8. son bölüm izle
Fi Çi hayranlarına güzel haber! Fi Çi 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sıra Can Manay'a geliyor, gerçekler ortaya çıkıyor. Fi Çi tutkunları Fi Çi yeni bölüm ne zaman? merak ediyor. Puhu TV Fi Çi yeni bölüm için tarih verdi. İşte Fi Çi dizisi ile ilgili son gelişmeler...
Magazin 9 Şubat 2018 - 21:35

Fi Çi yeni bölüm fragmanı geldi. Fi Çi yeni bölümde neler olacak diye merak edenler için ipuçları içeren yeni fragman heyecanlandırdı. Can Manay kiminle karşılaşıyor? Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal'ın yer aldığı Fi Çi her bölümü ile sevenlerini ekranlara kilitliyor.Fi Çi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Fi Çi 9. yeni bölüm fragmanı, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki….

Fİ Çİ YENİ FRAGMAN YAYINLANDI!

Özge herkes yalanlara inanırken sen içindeki sesi dinledin! Geri sayım başladı demiştim sıra sende sıra Can Manay’sa bu hikayeyi bitir artık! Ben sadece sevilmek istedim!

Fi Çi Puhu TV’den yapılan açıklamaya göre 16 Şubat Cuma günü yayınlanacak.

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Duru ve Can arasındaki gerilim, Bilge ve Özge’nin de meseleye dahil olmasıyla iyice yükselir. Sadık ise geçmişin yükünden kurtulmak için beklenmedik bir hamle yapacaktır.

Yazar Azra Kohen, geçen Aralık'ta “Birinci sezonda ilk kitabımın ilk bölümüne bağlı kalındı. Sonra bambaşka bir hikaye anlatılmaya başlandı. Ay Yapım ile konuşacağım. Devam etmenin manası yok” demişti.

Fİ Çİ SON BÖLÜM İZLE

Fİ MACERASI

Fi Çi dizisinin tüm oyuncular ve yapım ekipleriyle yapılan röportajların, kamera arkası görüntülerinin yer alacağı  belgesel FiMacerası Serenay Sarıkaya ile başladı. Dizide Duru karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya duygularını şöyle dile getirdi: Duruyu çok yıprattılar kendi inandıkları şey için. Erkekler arasında gitti geldi. Sahneye bu kadar düşkün olmasının sebebi bu. Çok fazla insan kızgın muhtemelen tüylerimi diken diken eden sahne şey.. Kesinlikle çok özleyeceğim bir iş.

Fİ Çİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.