Sözcü Plus Giriş

Fi Çi bu akşam var mı? Fi Çi yeni bölüm ne zaman?

Fi Çi dizisi yakında final yapacak. Dolayısıyla son bölümler izleyiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Fi Çi hayranları merak ediyor: Fi Çi yeni bölüm bu akşam var mı? Fi Çi yeni fragman yayınlandı mı, yeni bölüm ne zaman? Fi Çi'nin 9.son bölümünde Duru ortadan kaybolmuştu.. İşte Fi Çi dizisi ile ilgili son gelişmeler...

Güncellenme: 17:40, 23/02/2018
Fi Çi bu akşam var mı? Fi Çi yeni bölüm ne zaman?

Fi Çi yeni bölümde neler olacak diye merak eden dizi severler internet üzerinden araştırmaya başladı. Genellikle Cuma akşamları Puhu TV’de yayınlanan Fi Çi bu akşam yeni bölümle yayınlanacak mı? Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal'ın yer aldığı Fi Çi her bölümü ile sevenlerini ekranlara kilitliyor. İşte Fi Çi hakkında son gelişmeler…

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Fi Çi genellikle Cuma akşamları yayınlanıyor. Dizi severler Fi Çi dizisinin yeni bölümü bu akşam var mı diye merak ediyor. Puhu TV, Fi Çi yeni bölüm yayınlanacağı zaman resmi Twitter hesabından açıklama yapıyor ancak bu akşam yeni bölümün yayınlanacağına dair henüz bir açıklama yapılmadı. Yeni fragman henüz yayınlanmadı.

 

SON BÖLÜM ÖZETİ

Can Duru'ya yanı başında sesleniyor: Gitmene izin vermedim çünkü seni o bahçede dans ederken ilk gördüğüm anda anladım biz birbirimize aidiz. Sen de bana kendini gösterdin. Kendini bana gösterdin. Ben de aynısını istedim. O kırmızı tüyü sana gönderdim emin olmak istedim eğer o tüyü takmasan peşine düşmezdim.

Özge herkes yalanlara inanırken sen içindeki sesi dinledin! Geri sayım başladı demiştim sıra sende sıra Can Manay’sa bu hikayeyi bitir artık! Ben sadece sevilmek istedim!

Fİ Çİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.