Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi bu hafta yok mu? Puhutv Fi Çi 7. yeni bölümü ne zaman yayınlayacak?
Fi Çi bu hafta yok mu? Puhutv Fi Çi 7. yeni bölümü ne zaman yayınlayacak?
Fi Çi dizisinin takipçileri puhutv'de yeni bölümü göremeyince bu akşam yok mu, bu hafta yayınlanmayacak mı merak ediyor. Son bölümün yayınlanmasının üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen Fi Çi 7. bölüm fragmanı da henüz yayınlanmış değil. Puhutv sitesinin her gün kontrol eden izleyiciler bir an öbnce yeni bölümü izlemek istiyor. Peki Fi Çi bu hafta yok mu? Fi Çi yeni bölüm yayın tarihi belli mi?
Magazin 10 Ocak 2018 - 19:31

Milyonlarca izleyicisi olan internet dizisi Fi Çi yeni bölüm bu akşam yayınalnacak mı, bu hafta yok mu, ne zaman yayınlanacak sorusunun yanıtı Google’da aranıyor. Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin ikinci sezonu Çi'nin yeni bölümü hakında henüz bir detay verilmiş değil. Fragmanı da henüz yayınlanmadı. Fi Çi 7. yeni bölümünde Duru ile Deniz aşkı yeniden mi canlanacak? İşte detaylar…

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM BU HAFTA YOK MU?

Fi Çi yeni bölümünün bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Yayıncı kuruluştan konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmazken, 7. yeni bölüm fragmanı da daha yayınlanmadı. Fi Çi yeni bölümüyle ilgili güncel gelişmeler yaşandıkça haberimizde olacak. Fi Çi dizisinin yeni bölüm fragmanı da henüz yayınlanmış değil.

FİNAL NE ZAMAN?

Radyo Trafik Marmara’da “Yazarın Dilinden” programının bu haftaki konuğu, Psikolog – Yazar Azra Kohen oldu. Kohen, çok satan ‘Fi Çi Pi' kitap üçlemesinden uyarlanan dizinin hayranlarına kötü haberi canlı yayında verdi! Kohen, “İnsanlar oturduğum yerden çok güzel para kazandığımızı düşünebilir. Amacım hiçbir zaman bir şey kazanmak olmadı. Bir şey yanlış gittiği zaman durdurmak için elimden geleni yapıyorum. İkinci sezonda sadece karakterler var ve o yüzden ikinci sezonda bitirilmesinin kararını aldım.” dedi.

Son güncelleme: 00:06 - 27.02.2019