Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi final bölümü 2. fragmanı da geldi! Fi Çi final bölümü ne zaman? Puhutv’den 10. bölüm açıklaması…
Fi Çi final bölümü 2. fragmanı da geldi! Fi Çi final bölümü ne zaman? Puhutv’den 10. bölüm açıklaması…
Fenomen internet dizisi Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ayrıca puhutv Fi Çi final bölüm tarihini de duyurdu. Ünlü yazar Azra Kohen'in "Bambaşka bir hikaye anlatılmaya başlandı" diyerek üçüncü sezonun çekilmesi yerine dizinin bitirilmesini istemesi nedeniyle final kararı alınmıştı. Peki Fi Çi yeni bölüm ne zaman? İşte 10. bölüm 2. fragmanı...
Magazin 4 Mart 2018 - 16:33

Fi Çi final bölümü heyecan içinde bekleniyor. Dizinin takipçileri yeni bölüm ne zaman merak ederken puhutv Fi Çi 10. bölüm fragmanını ve tarihini duyurdu. Puhutv tarafından belirli bir düzende yayınlanmayan dizinin yeni bölümü ne zaman her bölüm öncesi merakla araştırılıyor. İşte Fi Çi 10. bölüm 2. fragmanı, tarihi ve tüm ayrıntılar…

Fİ Çİ FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi 9. bölümü ile nefes keserken final bölümünü izlemek isteyenler puhutv'de ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Fi Çi 10. yeni bölüm 9 Mart'ta Puhu TV'de yayınlanacak. Dizinin saati ise henüz belli değil.

Fİ Çİ 10. BÖLÜM FRAGMANI

Fi Çi 9. bölümünde zor günler yaşayan Bilge, Eti’nin avukatından gelen haberle şaşırdı. Eti tüm mal varlığını Bilge’ye bırakmıştı. Bir diğer sürpriz ise Duru, cephesinde yaşandı. Başından beri annesiyle arası açık olduğu gözlenen Duru’nun ailesiyle ilgili bir dram ortaya çıktı.Duru’nun annesi onu çok küçük yaşta bırakıp gitmişti, üstelik ikinci eşinin bu durumdan haberi yoktu.

 

Çi’nin 9. bölümü finalinde ise gelecekten görüntüler verildi. Deniz ve Duru yeniden yan yana gelirken; saçı sakalı birbirine karışan Can Manay onları takip ediyordu. Son olarak Duru’nun başrol oynadığı Afife balesinin afişini gördü..

Fİ Çİ 2. SEZON FİNAL BÖLÜMÜ 2. FRAGMANI

 

Son güncelleme: 15:45 - 06.03.2018