Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi final fragmanı yayınlandı! Fi Çi final bölümü ne zaman yayınlanacak? Puhu TV açıkladı
Fi Çi final fragmanı yayınlandı! Fi Çi final bölümü ne zaman yayınlanacak? Puhu TV açıkladı
Fi Çi için geri sayım başladı. Yayınlandığı ilk günden beri dizi severleri ekrana bağlayan Fi Çi 10. bölüm ile ekrana veda ediyor. Dizi tutkunlarının merakla beklediği Fi Çi final bölümü ne zaman yayınlanacak sorusunun cevabı belli oldu. Fi Çi dizisi Azra Kohen'in Fi Çi Pi roman üçlemesinden uyarlanmıştı. Ünlü yazar'ın "Bambaşka bir hikaye anlatılmaya başlandı" diyerek üçüncü sezonun çekilmesi yerine dizinin bitirilmesini istemesi nedeniyle final kararı alınmıştı.İşte Fi Çi dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 3 Mart 2018 - 20:25

Fi Çi sonunda final yapıyor! Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal’ın yer aldığı Fi Çi her bölümü ile sevenlerini ekranlara kilitliyordu, final kararı Fi Çi hayranlarını üzdü. Puhu TV Fi Çi 10. final fragmanını ve yeni bölümün yayın tarihini takipçileri ile paylaştı. İşte Fi Çi dizisi hakkında merak edilenler..

Fİ Çİ FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Fİ Çİ FİNAL FRAGMANI İZLE

Fi Çi final bölümü 9 Mart Cuma Puhu TV’de yayınlanacak. Yeni bölümden ipuçları içeren final fragmanı merakla bekleniyordu.

Fi Çi 9. bölümünde zor günler yaşayan Bilge, Eti'nin avukatından gelen haberle şaşırdı. Eti tüm mal varlığını Bilge'ye bırakmıştı. Bir diğer sürpriz ise Duru, cephesinde yaşandı. Başından beri annesiyle arası açık olduğu gözlenen Duru'nun ailesiyle ilgili bir dram ortaya çıktı.Duru'nun annesi onu çok küçük yaşta bırakıp gitmişti, üstelik ikinci eşinin bu durumdan haberi yoktu. Çi'nin 9. bölümü finalinde ise gelecekten görüntüler verildi. Deniz ve Duru yeniden yan yana gelirken; saçı sakalı birbirine karışan Can Manay onları takip ediyordu. Son olarak Duru'nun başrol oynadığı Afife balesinin afişini gördü..

fi

Can Duru’ya: “Gitmene izin vermedim çünkü seni o bahçede dans ederken ilk gördüğüm anda anladım biz birbirimize aidiz. Sen de bana kendini gösterdin. Kendini bana gösterdin. Ben de aynısını istedim. O kırmızı tüyü sana gönderdim emin olmak istedim eğer o tüyü takmasan peşine düşmezdim.” demişti.

Deniz'den Özge'ye: “Özge herkes yalanlara inanırken sen içindeki sesi dinledin! Geri sayım başladı demiştim sıra sende sıra Can Manay'sa bu hikayeyi bitir artık! Ben sadece sevilmek istedim!”

fi-ci-fragman

Fİ Çİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.