Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi final mi yapıyor? Puhu TV’den Fi Çi hayranlarına kötü haber!
Fi Çi final mi yapıyor? Puhu TV’den Fi Çi hayranlarına kötü haber!
Fi Çi hayranlarına kötü haber Puhu TV'den geldi. Günlerdir internette dolaşan Fi Çi final mi yapıyor sorusunun cevabı belli oldu. Puhu TV resmi internet sitesinden açıklama yaptı. Peki Fi Çi 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Fi Çi hayranlarının bilmesi gereken son gelişmeler...
Magazin 22 Ocak 2018 - 22:44

Puhu TV’den üzücü açıklama geldi: “Sır perdesi kalkıyor, gerçekler ortaya çıkıyor. Geri sayım başlasın!” Puhu TV Fi Çi final mi yapıyor sorusuna yanıt verdi. Puhu TV’den yapılan açıklamaya göre, Fi Çi son 3 bölümün ardından final yapacak.Fi Çi yeni bölümlerde neler yaşanacak sorusunun cevabı ise henüz belli değil. Peki Fi Çi yeni fragman geldi mii yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar…

Fİ Çİ YENİ FRAGMAN GELDİ Mİ? YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan dizisinin oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal yer alıyor. Tıklanma rekorları kıran dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı ise henüz bilinmiyor. Öte yandan Puhu TV, yeni bölümler hakkında resmi Twitter hesabından ipucu verdi: “Sır perdesi kalkıyor, gerçekler ortaya çıkıyor. Geri sayım başlasın!”

Fİ Çİ SON BÖLÜM ÖZETİ

Eti geçmişini yüzüne çarparak Can’ı kontrolü altına almaya çalışırken, Sadık da Özge’nin önüne Can hakkında yepyeni bilgiler serer. Duru, Deniz’le arasında geçenler yüzünden kafa karışıklığı yaşar.Can Eti'den kapıyı açmasını ister ancak Eti jilet ile intihar etmiştir.

Duru'nun Deniz ve Ece arasında geçenleri öğrenmesi bir dizi olayın başlangıcı olmuş, Can ise karşısında, birikmiş hesapları kapatmaya gelen eski düşmanı Sadık'ı bulmuştu. Sadık Murat Kolhan, geçmişin bedelini ödemeye hazır mı? Vakit daralıyor. Özge Egeli ve Sadık Murat Kolhan işbirliğinin sonuçları ne olacak?

 

Fİ Çİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.