Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fi Çi 7. son bölüm Puhu TV izle
Fi Çi 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fi Çi 7. son bölüm Puhu TV izle
Fi Çi 7. son bölüm Puhu TV'de yayınlandı. Eti geçmişini yüzüne çarparak Can’ı kontrolü altına almaya çalışır. Bu konuşma Eti'nin intihar etmesi ile sonuçlanır. Fi Çi yeni bölümde neler olacak diye merak eden diziseverler Fi Çi yeni fragman geldi mi diye merak ediyor. İşte Fi Çi hakkında merak edilenler...
Magazin 19 Ocak 2018 - 17:01

Fi Çi 7. son bölüm yayınlandı. Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan dizisinin oyuncu kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal yer alıyor. Puhu TV üzerinden izlenebilen Fi Çi 7. son bölümün ardından izleyiciler Fi Çi 8. yeni bölüm yayınlandı mı diye merak ediyor.  Peki Fi Çi yeni fragman geldi mi? İşte Fi Çi ile ilgili son gelişmeler…

Fİ Çİ YENİ FRAGMAN GELDİ


Eti geçmişini yüzüne çarparak Can'ı kontrolü altına almaya çalışırken, Sadık da Özge'nin önüne Can hakkında yepyeni bilgiler serer. Duru, Deniz'le arasında geçenler yüzünden kafa karışıklığı yaşar.Can Eti’den kapıyı açmasını ister ancak Eti jilet ile intihar etmiştir.

Duru’nun Deniz ve Ece arasında geçenleri öğrenmesi bir dizi olayın başlangıcı olmuş, Can ise karşısında, birikmiş hesapları kapatmaya gelen eski düşmanı Sadık’ı bulmuştu. Sadık Murat Kolhan, geçmişin bedelini ödemeye hazır mı? Vakit daralıyor. Özge Egeli ve Sadık Murat Kolhan işbirliğinin sonuçları ne olacak? Fi Çi yeni bölümde neler olacak? İzlenme rekorları kıran dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

 

Fİ Çİ YENİ FRAGMAN

Fİ Çİ SON BÖLÜM

 

Fİ Çİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.

Son güncelleme: 13:30 - 21.03.2018