Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi Pi dizisinin setinden Sözcü’ye özel kareler
Fi Çi Pi dizisinin setinden Sözcü’ye özel kareler
Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesini dizi olarak seyircilerle buluşturacak olan Ay Yapım, projenin çekimlerinden SÖZCÜ'ye özel kareler.
Magazin 4 Şubat 2017 - 15:01

Başrollerinde Berrak Tüzünataç, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür ve Ozan Güven gibi isimleri göreceğimiz Fi Çi Pi dizisi ekran yolculuğuna ilk olarak internet üzerinden yayın yapan bir kanalda başlayacak. Sonrasında dizinin televizyon kanalında yayınlanma durumu da var. 60 dakikalık olması planlanan dizinin çekimleri ise tam gaz devam ediyor. Hafta sonlarında iş merkezlerinin pek çoğu kapalı olduğundan diziler için doğal bir plato haline gelen Maslak’ta çekimleri gerçekleştirilen dizide boy gösteren Ozan Güven ve Büşra Develi’nin çekimleri objektiflerimize böyle yansıdı.

fi-ic-y

Geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabından yeni dizisindeki imajıyla çektiği bir kareyi paylaşan Ozan Güven sette büyük bir disiplin içinde çalışıyor. İşte çekimleri süren Fi Çi Pi setinden SÖZCÜ’ye özel kareler:

fi-ic-2fi-ic-3fi-ic-9
Son güncelleme: 15:10 - 04.02.2017