Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi-Çi yeni bölüm ne zaman? Fi-Çi 8. bölüm yayın tarihi belli oldu! İşte fragman…
Fi-Çi yeni bölüm ne zaman? Fi-Çi 8. bölüm yayın tarihi belli oldu! İşte fragman…
Merakla takip edilen internet dizisi Fi-Çi'nin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı belli oldu. Geçtiğimiz günlerde final yapacağı ortaya çıkan Fi-Çi'nin 8. bölümünün ne zaman yayınlanacağı büyük merak konusuydu. İşte Fi-Çi yeni bölüme dair merak edilenler...
Magazin 29 Ocak 2018 - 10:00

Türkiye’nin ilk internet dizilerinden Fi Çi 8. bölüm yayın tarihi belli oldu ve Fi-Çi’nin yeni bölüm fragmanı da geldi. Yakında final yapması beklenen Fi Çi dizisi hakkında son gelişmeler haberimizde…

Fİ-Çİ 8. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İlgiyle izlenen ve finale doğru giden Fi-Çi’nin merakla beklenen 8. bölüm fragmanı görücüye çıktı. Yeni bölüm yayın tarihi ise 2 Şubat saat 21.00 oldu. Dizi 10. bölümde ise final yaparak izleyiciye veda edecek.

Deniz'in hiç görülmediği Fi Çi yeni bölüm fragmanında Can Manay, ambulansın başında görülüyor. Büşra gördüğü manzara karşısında büyük bir şok yaşarken; Duru, kaçıyor. Öte yandan Can'ın en büyük düşmanı Sadık Korhan elindeki cesetten kurtulmaya çalışıyor? Peki Fi Çi yeni bölümde neler olacak? Geçmişin hayaletleri gerçekten kaçanlara yetişebilecek mi?

Fi Çi dizisinin yayınlanan 7. son bölümünde; Duru, Deniz’le yaşadığı yakınlaşma sonrasında hayatında köklü değişikliklere gider. Duru aslında, hem Deniz’den hem de Can’dan uzak durması gerektiği kararını alır. Öte yandan Duru ile Deniz yakınlaşmasını gören Bilge ise, gördüğü bu gerçekleri önce Eti’ye söyler, sonrasında ise Duru’nun yüzüne çarpar. Ancak Eti; Duru’nun Deniz’le yakınlaştığını Can’ın akıl almaz kötülükler yapacağını kestirdiği için bilmesini istememektedir ve bu konuda Bilge’yi özellikle uyarmaktadır.

FİNAL KARARI

Yazar Azra Kohen, geçen Aralık'ta “Birinci sezonda ilk kitabımın ilk bölümüne bağlı kalındı. Sonra bambaşka bir hikaye anlatılmaya başlandı. Ay Yapım ile konuşacağım. Devam etmenin manası yok” demişti.