Sözcü Plus Giriş

Fi Çi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Fi Çi 2. sezon 3. bölüm puhutv izle!

Fi dizisi yeni sezonu Çi yeni bölümü için nefesler tutuldu. Dizinin takipçileri Fİ Çi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanacak merak ediyor. Haberimizde bulunan linkten puhutv diziyi yayınladığı anda izleyebilirsiniz. 3. bölüm fragmanındaki cesur sahneler çok konuşulmuştu. Şimdi ise izleyciler Fi Çi 2. sezon 3. bölüm ne zaman, saat kaçta merak ediyor. İşte yeni bölüm, puhutv izleme yolları ve fragman...

null
Güncellenme: 18:07, 23/11/2017
Fi Çi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta? Fi Çi 2. sezon 3. bölüm puhutv izle!

İlk sezonu 9 milyonun üzerinde izlenen Fi dizisi yeni sezonu Çi 3. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. İlk bölümü perşembe günü yayınlana dizinin 2. bölümü cuma günü yayınlanmıştı. Peki Fi Çi 2. sezon 3. yeni bölüm ne zaman, saat kaçta puhutv’den yayınlanacak? İlk iki bölümü ile nefes kesen Çi yeni fragmanı da izleyiciyi heyecanlandırdı. Puhu TV’de 2. sezonuyla ekrana gelen Fi dizisinin 2. Çi sezonundan 3. bölüm fragmanında istediğini alamazsın Can Manay repliği izleyiciyi heyecanlandırdı. Peki yeni bölüm ne zaman yayaınlanacak?

Fİ Çİ 2. 3. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi 2. bölümü ile nefes keserken 3. bölümü izlemek isteyenler puhutv’de yayın saatini bekliyorlardı. Fakat ilk bölümü perşembe saat 9.00'da yayınlanan Fi Çi dizisi 3. bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Puhutv neden belirtmezken 3. bölümün yarın yani 24 Kasım Cuma akşamı yayınlanacağını duyurdu. Saat 21.00 gibi puhutv’de yayınlanması bekleniyor.

Çİ 3. BÖLÜM FRAGMANI

Türkiye'nin yeni nesil online televizyonu puhutv'de yayınlanan, yapımcılığını Ay Yapım'ın yaptığı ve ilk sezonuyla milyonları ekrana kilitleyen Fi, yeni sezonu Çİ başladı. 9 milyon kişinin puhu TV üzerinden izlediği ve geçen yılın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Fi Dizisi yeni sezonu başladı.

Fi Çi serisinin geçen bölümünde, Deniz'in İstanbul'a dönmesi Duru ve Can ilişkisinin dengelerini sarstı. Duru’nun tepkisi Can’ı beklenmedik bir hamle yapmaya iterken, Özge’nin yeni hayat kurma konusundaki kararlılığı da sürpriz gelişmelerle sınandı. Zor bir sınav vermek zorunda olan Can’ın sözleri finale damga vurdu.