İşte saati… Fi Çi 2. sezon 4. bölüm saat kaçta başlayacak? Fi Çi yeni bölüm Puhutv izle!

Fi dizisi yeni sezonu Çi yeni bölümü izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Dizi tutkunları Fi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta diye merak ediyor. Haberimizden puhutv'den diziyi yayınladığı andan itibaren izleyebilirsiniz. Azra Kohen'in çok satılan listesinde yer alan kitapları Fi ve Çi'den uyarlanan dizi oyuncu kadrosu ve senaryosu ile dizi tutkunlarından tam not almıştı. Yeni bölümde Can ile Duru arasındaki ilişiki, Deniz'in kalma kararı alması ile nasıl bir boyuta ulaşacak merak konusu. Şimdi ise izleyiciler Fi Çi 2. sezon 4. bölüm ne zaman, saat kaçta merak ediyor. İşte yeni bölüm, puhutv izleme yolları ve fragman yazımızda. Peki 4. bölüm saat kaçta başlayacak?

İşte saati… Fi Çi 2. sezon 4. bölüm saat kaçta başlayacak? Fi Çi yeni bölüm Puhutv izle!

Heeycanla beklenen Fi Çi 2. sezon 4. bölüm saat kaçta puhutv’den izlenebilecek? İlk sezonu milyonlarca kişi tarafından izlenen Fi dizisi yeni sezonu Çi 4. bölüm merakla bekleniyor. Daha önceki bölümleri farklı günlerde yayınlanan Fi Çi dizisinin yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak? Geçen hafta yeni bölümü yayınlanmayan Fi Çi dizisi yeni fragman yayınlandı mı? İşte Puhu tv izleme yolları Fi Çi hakkında ayrıntılı bilgiler…

Toplamda 15 bölümü yayınlanan Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan dizide geçmişte Can'ın sevgilisi ile görüşen Özge neler yapacak? Merak edenler Fi yeni sezonu ile Çi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta puhuhtv'den yayınlanacak araştırıyor. Başrollerinde Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç gibi isimler yer alıyor. Peki Fi Çi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta?

Fİ Çİ 2. SEZON 4. YENİ BÖLÜM SAAT KÇATA BAŞLAYACAK?

Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi 2. bölümü ile nefes keserken 4. bölümü izlemek isteyenler puhutv’de yayın saatini bekliyorlardı. Geçen hafta yeni bölüm yayınlanmamıştı. Puhutv 4. bölümü 8 Aralık Cuma akşamı yayınlanacağını duyurdu. Saat 21.00 gibi puhutv’de yayınlanması bekleniyor.

Fİ Çİ 2. 4. BÖLÜM İZLE

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Türkiye'nin yeni nesil online televizyonu puhutv'de yayınlanan, yapımcılığını Ay Yapım'ın yaptığı ve ilk sezonuyla milyonları ekrana kilitleyen Fi, yeni sezonu Çİ başladı. 9 milyon kişinin puhu TV üzerinden izlediği ve geçen yılın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Fi Dizisi yeni sezonu geçen hafta başladı.

 

Fİ Çİ Pİ HİKAYESİ

Fi Çi Pi kitaplarının yazarı Akilah Azra Kohen kitaplarını böyle anlatıyor:

“Aslında ilk başta yazdığım kitap, en son kitap olan Pi idi. Hayatımda ilk yazdığım sahne Pi'nin en son sahnesiydi. Pi, içinde ağır bilgilerin olduğu ama anlatmak için bir hikayeye oturtmak zorunda hissettiğim bir kitaptı. Sonrasında Pi'yi anlatmak için Çi doğdu. Çi'yi anlatabilmek için Fi doğdu, hikayeyi giriş gelişme sonuç şeklinde yaymak zorunda kaldım. Bazen soruyorlar neden böyle yaptınız diye, belki usta bir yazar olmadığım içindir, ya da hayat öyle istedi de diyebilirim aynı zamanda. Fi-Çi-Pi ye bakıldığında, Fi'de okuduğunuz hikayenin Çi'de bambaşka bir hikayeye evrildiğini, Çi de ise asıl ağacın köklendiğini görüyoruz. Bir tomurcuk çatlıyor içinden bir ağaç çıkıyor ve ağacın ne kadar büyük olduğunu farkettirmeye çalışıyorum ben aslında.”

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Duru'nun Can'ın oyununa oyunla karşılık vermesi hesaplayamadığı sonuçlar doğururken, Sadık da Özge'ye oynadığı oyunun bedelini ödemek zorunda kaldı. Afife rolünü kaptırmamak için Ece'ye kötü bir tuzak hazırlayan Duru, kötü bir sürpriz yaşadı. Son bölüm finalinde Can Manay'ın eski sevgilisinin peşine düşen Özge, sonunda onu ikna etmeyi başardı. Yukarıda bulunan linkten puhutv üzerinden Fi Çi 2. sezon 4. bölümü saat 21.00’dan itibaren izleyebilirsiniz.