Bu akşam neden yok? Fi Çi 2. sezon 4. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Fi Çi yeni bölüm puhutv izle!

Yeni sezon yeni bölümü bu akşam yayınlanmayacak Fi Çi neden yok soruları ile gündemde. İzlenme rekorları kıran Fi Çi yeni sezon yeni bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanacak sorularının cevabı belli oldu. 100 milyon izlenmeye ulaşan Fi yeni sezonu ile Çi dizisi 2. sezon 4. bölümü ne zaman puhutv'de olacak? Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin ikinci sezonu Çi'nin 3.bölümünü haberimizde bulunan linkten puhutv diziyi yayınladığı anda izleyebilirsiniz. Son bölümde Deniz'in geri dönüşü ile işler karışmıştı. Fi Çi 2. sezon 4. bölümde Duru'nun Afife rolünü alamayışına tepkisi nasıl olacak merak ediliyor. İşte puhutv izleme yolları, yeni bölüm neden yok sorusunun yanıtı ve tüm merak edilenler...

Bu akşam neden yok? Fi Çi 2. sezon 4. bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Fi Çi yeni bölüm puhutv izle!

Fi dizisinin yeni sezonu Çi’nin 4. bölümü ne zaman yayınlanacak, bu akşam neden yok? Bu akşam neden yok soruları izleyiciler tarafından merak ediliyor. Geçen yıl 9 milyon kişi tarafından izlenen Fi Çi puhutv’den yayınlanıyor. Toplamda 15 bölümü yayınlanan Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan dizide geçmişte Can’ın sevgilisi ile görüşen Özge neler yapacak? Merak edenler Fi yeni sezonu ile Çi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta puhuhtv’den yayınlanacak araştırıyor. Dizinin ilk bölümü perşembe günü, sonraki iki bölüm ise cuma günleri yayınlanmıştı. Puhu TV'de 2. sezonuyla ekrana gelen Fi dizisinin 2. Çi sezonundan 4. bölümü heyecan içinde bekleniyor. Peki bu akşam neden yok?

Fİ Çİ 2. 4. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi 2. bölümü ile nefes keserken4. bölümü izlemek isteyenler puhutv'de yayın saatini bekliyorlardı. Fakat ilk bölümü perşembe saat 9.00’da yayınlanan Fi Çi dizisi 4. bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Puhutv neden belirtmezken 3. bölümün 8 Aralık Cuma akşamı yayınlanacağını duyurdu. Saat 21.00 gibi puhutv'de yayınlanması bekleniyor.

Fİ Çİ KADROSUNA YASEMİN ALLEN DAHİL OLDU

Fi Çi Pi Kitap üçlemesinden uyarlanan, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç gibi isimlerin başrollerini paylaştığı Fi dizisinin ikinci yeni sezonu Çi'ye 3. bölümden itibaren Yasemin Allen da dahil oldu. Allen'ın da yer aldığı dizinin ilk bölümü geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Güzel oyuncunun Fİ Çi 4. bölümde yer alıp almayacağı merak konusu…

Yasemin Allen, “Bu dizide oynamanın hayalini kuruyordum. Teklif gelince hiç düşünmeden kabul ettim” diye konuştu. İlk bölümdeki performansıyla beğeni toplayan Yasemin Allen'ın diziden bölüm başına 20 bin TL alacağı öğrenildi.