Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi Çi 7. yeni bölüm ne zaman? Tehlikeli yakınlık!
Fi Çi 7. yeni bölüm ne zaman? Tehlikeli yakınlık!
Bekleyiş devam ediyor! Fi Çi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Yayın günü sık sık değişiklik göstermesi nedeniyle izleyiciler internet üzerinden Fi Çi 7. yeni bölüm ne zaman? Fi Çi, son bölümde Duru ile Deniz'in yakınlaşması olay yaratmıştı. İşte Fi Çi hayranlarının bilmesi gerekenler...
Magazin 8 Ocak 2018 - 18:09

Fi Çi hayranları hala beklliyor! Fi Çi yeni bölüm ne zaman, saat kaçta yayınlanacak? Puhu TV’de internet üzerinden yayınlanan Fi Çi milyonlarca izleyiciye sahip. Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile izleyicilerden tam not alan dizinin yayın günü sık sık değişiyor. Bu nedenle dizinin hayranları Fi Çi yeni bölüm ne zaman? sorusunun cevabını merak ediyor.  İşte detaylar…

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Fi Çi son bölümde neler yaşanmıştı? Duru'nun Deniz ve Ece arasında geçenleri öğrenmesi bir dizi olayın başlangıcı olmuş, Can ise karşısında, birikmiş hesapları kapatmaya gelen eski düşmanı Sadık'ı bulmuştu. Fi Çi yeni bölümde neler olacak? Çi yeni sezon başladığından beri bazen Cuma bazen de Çarşamba günleri yayınlandı. Dizi severler yeni bölümün yayınlanıp yayınlamayacağını merak ediyor. Puhu TV konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapmadı ancak aşağıda verdiğimiz linkten yayınlandığı andan itibaren Fi Çi 7. yeni bölümü izleyebilirsiniz.

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM

Fİ Çİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.

 

Son güncelleme: 00:03 - 27.02.2019