Fi 2. sezon Çi 5. bölüm geldi! Fi Çi 2. sezon 5. bölüm puhutv izle!

Fi 2. sezon Çi 5. bölüm geldi! Fi Çi yeni sezon yeni bölüm Serenay Sarıkaya'nın söylediğine göre manyak bir bölüm geliyor. Fi Çi 2. sezon 5. bölüm saat kaçta başlayacak? Puhutv'den yayınlanan internet dizisi nasıl izlenir? Haberimizde bulunan linkten Fi Çi yeni bölümü yayınlandığı anda izleyebilirsiniz. Sarıkaya'nın açıklamalarından sonra nefes kesecek Fi Çi 2. sezon 4. bölüm ne zaman, saat kaçta başlayacak? İşte puhtv izleme yolları...

Fi 2. sezon Çi 5. bölüm geldi! Fi Çi 2. sezon 5. bölüm puhutv izle!

Fi dizisinin yeni sezonu Çi yeni bölümü heeycanla bekleniyor. 200 milyondan fazla izlenen Fi Çi 2. sezon 5. bölümde gerçekler ortaya çıkacak mı? Dizinin takipçileri neler olacağının dışında puhutv nasıl izlenir, yeni bölüm saat kçata başlayacak araştırıyor. 5. bölümde izleyicileri sınırları olmayan bir dans, tehlikeli kararlar ve acımasız gerçekler bekliyor. Peki Fi Çi yeni bölüm saat kaçta? İşte Puhu tv izleme yolları Fi Çi hakkında ayrıntılı bilgiler…

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM SAAT KAÇTA?

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi 4. bölümü ile nefes keserken 5. bölümü izlemek isteyenler puhutv'de yayın saatini bekliyorlardı. Geçen hafta yeni bölüm yayınlanmamıştı. Puhutv 5. bölümü 15 Aralık Cuma akşamı yayınlanacağını duyurdu. Saat 21.00 gibi puhutv'de yayınlanması bekleniyor.

Fİ Çİ 2. SEZON 4. BÖLÜM İZLE

Fİ Çİ 5. BÖLÜM FRAGMANI

Türkiye’nin yeni nesil online televizyonu puhutv’de yayınlanan, yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı ve ilk sezonuyla milyonları ekrana kilitleyen Fi, yeni sezonu Çİ başladı. 9 milyon kişinin puhu TV üzerinden izlediği ve geçen yılın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Fi Dizisi yeni sezonu başladı.

 

Fi Çi serisinin geçen bölümünde, Deniz’in İstanbul’a dönmesi Duru ve Can ilişkisinin dengelerini sarstı. Duru'nun tepkisi Can'ı beklenmedik bir hamle yapmaya iterken, Özge'nin yeni hayat kurma konusundaki kararlılığı da sürpriz gelişmelerle sınandı. Zor bir sınav vermek zorunda olan Can'ın sözleri finale damga vurdu.

SERENAY’DAN YENİ BÖLÜM TÜYOSU

Her bölümü merakla beklenen Fi Çi dizisi'nin 5. bölümü nefes kesecek gibi görünüyor. Bunu diziye dair paylaşımda bulunan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya'nın paylaşımından öğrendik. Yani büyük tüyo Serenay Sarıkaya'dan geldi. Sarıkaya sosyal medya paylaşımında yeni bölümü tanımlarken ‘Manyak bir bölüm geliyor' ifadelerini kullandı. İşte o paylaşım.

Sosyal medya hesabı Instagram'dan kendi fotoğrafının yer aldığı Çi görselini paylaşan Serenay Sarıkaya, paylaşımının altına “Hadi 5. bölüm bu hafta çıkıyor da, 5'i izledikten sonra 6'ncıyı nasıl bekleyeceğiz… Öyle manyak bir bölüm geliyor…. Benden söylemesi..” notunu düştü.