Fi Çi’den yeni sahne geldi! Fi Çi 9. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Fi Çi 9. yeni bölüm fragmanı izle

Fi Çi hayranları heyecanla 9. yeni bölümü merak ediyor. Fi Çi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Fi Çi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Özge ne yapacak? Sıra Can Manay'a geliyor. İşte Fi Çi dizisinde finale geri sayımda sürecinde yaşanan son gelişmeler..

Fi Çi’den yeni sahne geldi! Fi Çi 9. yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Fi Çi 9. yeni bölüm fragmanı izle

Fi Çi 9. yeni bölümden yeni bir sahne yayınlandı. Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal’ın yer aldığı Fi Çi her bölümü ile sevenlerini ekranlara kilitliyor. Can Manay yeni bölümden sahnede Duru’ya sesleniyor: Biz birbirimize aidiz. Fi Çi yeni bölümde neler olacak? Fi Çi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte Fi Çi ile ilgili son gelişmeler…

duru

Fİ Çİ YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Can Duru’ya yanı başında sesleniyor: Gitmene izin vermedim çünkü seni o bahçede dans ederken ilk gördüğüm anda anladım biz birbirimize aidiz. Sen de bana kendini gösterdin. Kendini bana gösterdin. Ben de aynısını istedim. O kırmızı tüyü sana gönderdim emin olmak istedim eğer o tüyü takmasan peşine düşmezdim.

Özge herkes yalanlara inanırken sen içindeki sesi dinledin! Geri sayım başladı demiştim sıra sende sıra Can Manay'sa bu hikayeyi bitir artık! Ben sadece sevilmek istedim!

Fi Çi Puhu TV'den yapılan açıklamaya göre 16 Şubat Cuma günü yayınlanacak.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Duru ve Can arasındaki gerilim, Bilge ve Özge'nin de meseleye dahil olmasıyla iyice yükselir. Sadık ise geçmişin yükünden kurtulmak için beklenmedik bir hamle yapacaktır.

Yazar Azra Kohen, geçen Aralık’ta “Birinci sezonda ilk kitabımın ilk bölümüne bağlı kalındı. Sonra bambaşka bir hikaye anlatılmaya başlandı. Ay Yapım ile konuşacağım. Devam etmenin manası yok” demişti.

Fİ MACERASI

Fi Çi dizisinin tüm oyuncular ve yapım ekipleriyle yapılan röportajların, kamera arkası görüntülerinin yer alacağı  belgesel FiMacerası Serenay Sarıkaya ile başladı. Dizide Duru karakterini canlandıran Serenay Sarıkaya duygularını şöyle dile getirdi: Duruyu çok yıprattılar kendi inandıkları şey için. Erkekler arasında gitti geldi. Sahneye bu kadar düşkün olmasının sebebi bu. Çok fazla insan kızgın muhtemelen tüylerimi diken diken eden sahne şey.. Kesinlikle çok özleyeceğim bir iş.

Fİ Çİ DİZİSİNİN HİKAYESİ

Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen.. Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Çok satan Fi – Çi – Pi üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi.