Sözcü Plus Giriş

Fi yeni sezonu saat kaçta? Fi dizisi nasıl izlenir? Çİ başlıyor…

Heyecanla beklenen Fi yeni sezonu saat kaçta başlayacak? Dizi tutkunlarının fenomen dizisi Fi, Çi adlı yeni sezonuyla bu akşam ekranlarda olacak. İşte bu akşam başlayacak olan Fi dizisinin 2. sezonu Çi ile ilgili merak edilen her şey ve Fi dizisi nasıl izlenir? sorusunun yanıtı...

null
Güncellenme: 19:24, 09/11/2017
Fi yeni sezonu saat kaçta? Fi dizisi nasıl izlenir? Çİ başlıyor…

Fi yeni sezonu heyecan içinde bekleyen izleyeiciler saat kaçta başlayacağını merak ediyor. Dizi takipçileri Fi dizisi nasıl izlenir? Fi’nin yeni sezonu Çi ne zaman başlıyor gibi soruları Google üzerinden aratmaya başladılar bile. İlk sezonuyla büyük ilgi gören Fi Dizisi ile ilgili ayrıntılar ve daha fazlası haberimizde. Peki Fi dizisi yeni sezonu saat kaçta başlayacak, nasıl izlenir?

Azra Kohen'in Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisi 60 dakikalık bölümleriyle izleyiciye istediğini keyfi vermiş gibi görünüyor.

fi dizisi sözcü ile ilgili görsel sonucu

Fİ DİZİSİ NASIL İZLENİR?

Fi dizisi internet üzerinde PuhuTV üzerinden yayınlanıyor. PuhuTV'nin internet sitesinde ücretsiz olarak yayınlanan diziye puhutv.com adresinden ulaşmak mümkün.

Fİ DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal'ın üstlendiği, puhutv'nin ilk orijinal dizisi Fi izleyiciyle buluşuyor! Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Azra Kohen'in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi'nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle puhutv’de.

fi dizisi sözcü ile ilgili görsel sonucu

Fİ YENİ SEZON Çİ  SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Türkiye’nin yeni nesil online televizyonu puhutv’de yayınlanan, yapımcılığını Ay Yapım’ın yaptığı ve ilk sezonuyla milyonları ekrana kilitleyen Fi, yeni sezonu Çİ’yle perşembe online oluyor. Saat 21.00 gibi Fi yeni sezonu olan Çi’nin erişime açılması bekleniyor.

Yönetmenliğini Mert Baykal’ın yaptığı Yapımını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Mert Baykal'ın yaptığı, kadrosunda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal, Osman Sonant'ın yer aldığı, Azra Kohen’in Fİ Çİ Pİ üçlemesinden uyarlanan, Fi’ye bu sezon sürpriz yeni isimler de eklenecek.

Herkes gerçek kendisiyle tanışıyor

En büyük hedefi olan Duru’ya kavuşan Can Manay, artık dünyanın en mutlu erkeği. Ardında Deniz’i bırakan Duru ise sonunda en önde olduğu bir hayata kavuşuyor. Ancak bu mutlu tabloda ilk bakışta göze çarpmayan karanlık renkler var.

fi dizisi sözcü ile ilgili görsel sonucu

Can ve Duru kavuşurken, Deniz, Bilge, Sadık Murat Kolhan ve Özge için yepyeni bir hayat başlayacaktır.. Fi yeni sezon Çi’den yayınlanan ve büyük ilgi gören fragmanlar, yeni sezona olan ilgiyi arttırdı. Yeni bir kanala geçen Can Manay, yeni bir ilişkiye başlayan Duru, yeni bir yola çıkan Deniz ve hayatlarında yeni bir perde açılacak olan Sadık Murat Kolhan, Bilge ve Özge’nin yeni hikayeleri bu akşam izleyicisiyle olacak.

Yayınlanma Tarihi:15:35,