Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi dizisine bir güzel daha katıldı! Fi Dizisi Çi sezonu yeni bölüm ne zaman?
Fi dizisine bir güzel daha katıldı! Fi Dizisi Çi sezonu yeni bölüm ne zaman?
Puhu TV'de 2. sezonuyla ekranlara gelen Fi dizisinin Çi sezonuna bir ünlü oyuncu daha katıldı. Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal, Nehir Erdoğan, Teoman Kumbaracıbaşı ve Jale Arıkan'ın paylaştığı diziye güzelliğiyle adından sözettiren bir bir güzel daha katıldı. İşte ayrıntılar..
Magazin 22 Kasım 2017 - 07:54

Fi’nin Çi sezonuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Sevilen dizinin kadrosuna bir güzel daha eklendi. Dizinin Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Tülay Günal, Nehir Erdoğan gibi güzel oyuncularının arasına eklenen güzel kim? İşte yanıtı…

yaseminallen5

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği; başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal, Nehir Erdoğan, Teoman Kumbaracıbaşı ve Jale Arıkan’ın paylaştığı yapımın yeni bölümüne son olarak ’46: Yok Olan’da izlediğimiz Yasemin Allen konuk olacak. Güzel oyuncu, dizide Ece karakterini canlandıracak.

yaseminallen1yaseminallen2

Fi, yeni bölümüyle Cuma 21.00’de PuhuTV’de!

yaseminallen3yaseminallen4