Sözcü Plus Giriş

(Çi) Fi dizisi 2. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı! PUHU TV nasıl izlenir?

Oyuncu kadrosunda Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Ozan Güven, Büşra Develi gibi isimlerin bulunduğu dizinin 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Bilindiği gibi Fi dizisi televizyondan yayınlanmıyor. Puhu TV'den yayınlanan dizi İnternet üzerinden nasıl izlenir? İşte ayrıntılar...

Güncellenme: 11:15, 13/11/2017
(Çi) Fi dizisi 2. sezon 2. bölüm fragmanı yayınlandı! PUHU TV nasıl izlenir?

Fi Dizisi’nin 2. sezonu Çi 2. bölüm fragmanı yayınlandı! PUHU TV nasıl izlenir? soruları sosyal medya gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Peki internette yayın yapan dizi nasıl izlenebilir? Puhu Tv’ nasıl izlenir? Ayrıntılar haberimizde..

Fİ DİZİSİ NASIL İZLENİR?

Fi dizisi internet üzerinde PuhuTV üzerinden yayınlanıyor. PuhuTV’nin internet sitesinde ücretsiz olarak yayınlanan diziye puhutv.com adresinden ulaşmak mümkün.

İŞTE Çİ 2. BÖLÜM FRAGMANI


Fİ DİZİSİ KONUSU

Can Manay (Ozan Güven), ülkenin en önde gelen psikiyatristi ve aynı zamanda en çok izlenen televizyon programının sunucusudur. Normal bir hayatı olan Can Manay, Duru ile tanıştığında ona karşı saplantılı bir aşk beslemeye başlar. Artık Duru’nun hayatını uzaktan izlemeye başlar.

Duru (Serenay Sarıkaya), bir konservatuar öğrencisidir ve tek hayali dans etmek, sahnede var olmaktır. Dizinin karakterlerinden birisi olan Deniz ile romantik bir ilişkisi vardır. Deniz (Mehmet Günsür), üniversite hocası ve dans gösterileri hazırlayan bir kompozitördür. Aşık olduğu kadın Duru ile birlikte yaşamaktadır.

Özge Egeli (Berrak Tüzünataç), Can Manay ile ilgili gerçekleri ortaya çıkartmaya çalışan bir gazeteci ve aynı zamanda inatçı ve güçlü bir kadındır. Can Manay’ın gerçeklerini ortaya çıkarma isteği asistanlığını yaptığı gazetecinin geçirdiği kaza sonrası gerçekleşir.

Bilge Görgün (Büşra Develi), Can Manay’ın üniversitedeki psikoloji sınıfından çok başarılı bir öğrencidir. Pek sosyal birisi değil, çekingendir.

Çİ OYUNCU KADROSUNDA YENİ İSİM

Uzun süredir ekranlara ara veren Nehir Erdoğan Çi ile geri dönüyor. Roma’da bir kafe işletecek olan Nehir Erdoğan’ın Deniz ile sevgili olup olmayacağı merak konusu.

Fİ 1. SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Eti herkesten sakladığı yatalak babasının yanına gider, ölüm döşeğinde olan babasını kendi elleriyle öldürür. Bunu neden yaptığı ise henüz bilinmemektedir. Can Manay aldığı yara ile evini satma kararı alarak ortadan çekilme kararı alır. Kanaldaki bütün ekibinin işine son veren Can Manay, herkese büyük bir şok yaşatmıştır. Bunu kabullenemeyen Bilge ise Can Manay’ın yanına gitmeye karar verir ve ona ulaşır. Can Manay’a yardımcı olmak istediğini kabul ettiren Bilge, diğerlerinden farklı olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Duru ise Deniz ile çalkantılı dönemden geçmeye devam eder. Yıl sonu dans gösterisinde baş dansçı olan Duru ise ateşle oynamaktadır. Ceren ile arasındaki Can Manay krizi patlak verdikten sonra dans okulundaki herkesle arası açılmıştır

Deniz gerçekleri öğrendikten sonra sanat okulunda olmayacağını açıklar. Bunu öğrenen dans okulu öğrencileri Duru’ya cephe alır. Özge Egeli ise Sadık Murat Kolhan ile ilginç bir ilişkiye doğru yol almak üzeredir. Sadık Murat Kolhan’ı yaralayan Özge Egeli Furkan’ın ölümünü unutmamıştır. Cep telefonu mesajlarına sesli mesajları dinlerken büyük bir şok yaşayan Özge Egeli Furkan’ın ölmeden önce arayıp verdiği sırrı öğrenince Sadık Murat Kolhan hakkındaki bütün düşünceleri bir anda yıkılır.

Ve yıl sonu dans gösterisi günü gelip çatar.Duru baş dansçıdır. Can Manay’a yardım etmek için yola koyulan Bilge dans gösterisine gelir ve Duru’ya Can Manay’dan bir hediye getirir: Kırmızı tüy… Deniz tüm dans ekibinden özür dilememesi halinde kendisinin dansta yer alamayacağını söylemesi sonrası ret cevabı alır. Bunun üzerine Deniz Ceren’i baş dansçı yapar. Duru ise sinir krizi geçirerek Deniz’i ısırır. İlginç olayların yaşandığı sahnelerde 12. bölümün final sahnesi ise izleyiciyi şaşırtacak türden… Duru yaşananlar sonrası kendisini Can Manay’ın kollarına bırakır ve geri dönüşü olmayan bir yola kendini atmıştır..

İlginizi ÇekebilirFi 2. sezon ilk bölüm izle! Fi yeni sezonu Çi 1. bölümü puhutv'deFi 2. sezon ilk bölüm izle! Fi yeni sezonu Çi 1. bölümü puhutv'de
Yayınlanma Tarihi:10:33,