Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Can Manay ve Duru yakınlaşıyor
Fi dizisinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Can Manay ve Duru yakınlaşıyor
31 Mart Cuma günü ilk 3 bölümüyle izleyenlerle buluşan ve izlenme rekorları kıran Fi, 2 haftalık bir aranın ardından 21 Nisan Cuma günü yeni bölümüyle izleyenlerle buluşacak. Yayınlandığı tarihten beri sevişme sahneleriyle çok konuşulan dizinin 3. bölümünün sonunda Ozan Güven'in Serenay Sarıkaya'yı dudağından öpmesi dikkat çekmişti. Yeni bölümde ikilinin arasında neler geçeceği ve bir yakınlaşma olup olmayacağı merak konusu...
Magazin 13 Nisan 2017 - 16:57

Fi dizisinin yeni bölümü için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Ayrıca 4. bölümde bir de Cem Yılmaz sürprizi var! Ozan Güven’in başrolde yer aldığı diziye konuk oyuncu olarak katılacak ünlü komedyen dizinin 4. bölümünde izleyici karşısına çıkacak.

21 NİSAN’DA YENİDEN…

Çok satan kitaplar listesinden uzun süre inmeyen Fi Çi Pi'nin ilk uyarlaması Fi dizisi 31 Mart Cuma günü ilk 3. bölümüyle görücüye çıkmıştı. Yeni bölümüyle de 21 Nisan Cuma günü izleyenlerle buluşacak.

SERENAY’I DA ÖPTÜ

Can Manay adında ünlü ve çapkın bir psikoloğu canlandıran Güven, dizide Ayşenur Çetin, Cansu Melis Karakuş ve Özge Özpirinçci'yle oynadığı sevişme sahneleriyle uzun süre sosyal medyanın gündeminde kaldı. 3. bölümün sonunda Duru (Serenay Sarıkaya)’yu öpmesi de gelecek bölümlerde ikilinin yakınlaşma konusunu gündeme getirdi.

Son güncelleme: 09:11 - 15.04.2017