Fi yeni sezon Çi’de önemli ayrılık! İşte diziden ayrılan güzel oyuncu

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Büşra Develi ve Berrak Tüzünataç'ın paylaştığı fenomen dizi Fi yeni sezon Çi'de önemli bir ayrılık gerçekleşti. Diziden ayrılan güzel oyuncu kim? İşte yanıtı...

Fi yeni sezon Çi’de önemli ayrılık! İşte diziden ayrılan güzel oyuncu

Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan ve internetin  en çok ilgi gören dizilerinden biri olan Fi yeni sezon Çi’den ayrılık haberi geldi. Diziye veda eden güzel oyuncu kim?

nur fettahoğlu sözcü ile ilgili görsel sonucu

Dizinin en son ekrana gelen 5. bölümünde sürpriz bir isim diziden ayrıldı. Anne olduktan sonra iki sene ekrana ara veren oyuncu Nur Fettahoğlu, Fi dizisinin devamı olan Çi’ye katılmak için oyunculuğa dönmüştü. Dizide Can Manay’ın eski sevgilisini canlandıran 37 yaşındaki oyuncu 5. bölümde senaryo gereği ölerek projeden ayrıldı. Güzel oyuncunun diziden ayrılması bazı hayranlarını üzdü.

fi çi sözcü ile ilgili görsel sonucu

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden dizi olarak uyarlanan projenin yapımını Ay Yapım, yönetmenliğini ise Mert Baykal üstleniyor.

Fi 2. sezon Çi 5. bölüm geldi! Fi Çi 2. sezon 5. bölüm puhutv izle! İlginizi Çekebilir Fi 2. sezon Çi 5. bölüm geldi! Fi Çi 2. sezon 5. bölüm puhutv izle!