Fi 2. sezon ilk bölüm izle! Fi yeni sezonu Çi 1. bölümü puhutv’de

Fi dizisi 2. sezon ilk bölümü dün akşam saat 21.00 itabari ile puhutv'de başladı. İzleyicilerin merakla beklediği Fi yeni sezonu Çi 1. bölüm'de Can yeni kanalda işine başlıyor. Herkesin hayatının değiştiği Fi yani yeni sezonu ile Çi ilk bölüm izleme linki haberimizde. İşte Fi Dizisi'nin 2. sezonuna dair detaylar...

Fi 2. sezon ilk bölüm izle! Fi yeni sezonu Çi 1. bölümü puhutv’de

90 dakikalık bölümü ile izleyici karşısına çıkan Fi 2. sezonu Çi ilk bölümde Deniz, Bilge, Sadık Murat Kolhan ve Özge için yepyeni bir hayat başlıyor. Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisinin yeni sezonu Çi 1. bölümü ile nefes keserken izlemek isteyenler puhutv’de yayın saatini bekliyordu. Dün akşam 21.00’dan itibaren izlenen dizinin yeni sezonunda Can Manay, yeni bir ilişkiye başlayan Duru aradında olacaklar merak ediliyor. İşte Fi 2. sezon ilk bölüm izleme linki…

Türkiye'nin yeni nesil online televizyonu puhutv'de yayınlanan, yapımcılığını Ay Yapım'ın yaptığı ve ilk sezonuyla milyonları ekrana kilitleyen Fi, yeni sezonu Çİ başladı. 9 milyon kişinin puhu TV üzerinden izlediği ve geçen yılın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Fi Dizisi yeni sezonu 1. bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Fİ YENİ SEZON Çİ İLK BÖLÜM İZLE!

Fİ'nin yeni sezonu puhu Tv’de yayınlanacak. İnsan zihninin ve kalbinin derinliklerinde seyreden Fİ'nin hikayesi  kaldığı yerden Çi olarak devam edecek. Başrollerini Ozan Güven, Serenay Sarıkaya ve Mehmet Günsur'un paylaştığı Fi dizisi 60 dakikalaık bölümleri ile PuhuTV üzerinden yayınlanıyor. Akilah Azra Kohen'in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan Fi dizisi ilk bölümü heyecan içinde bekleniyordu.

Herkes gerçek kendisiyle tanışıyor

En büyük hedefi olan Duru'ya kavuşan Can Manay, artık dünyanın en mutlu erkeği. Ardında Deniz'i bırakan Duru ise sonunda en önde olduğu bir hayata kavuşuyor. Ancak bu mutlu tabloda ilk bakışta göze çarpmayan karanlık renkler var.

fi-yeni-sezon-ci-1-boluum-izle

Can ve Duru kavuşurken, Deniz, Bilge, Sadık Murat Kolhan ve Özge için yepyeni bir hayat başlayacaktır.. Fi yeni sezon Çi'den yayınlanan ve büyük ilgi gören fragmanlar, yeni sezona olan ilgiyi arttırdı. Yeni bir kanala geçen Can Manay, yeni bir ilişkiye başlayan Duru, yeni bir yola çıkan Deniz ve hayatlarında yeni bir perde açılacak olan Sadık Murat Kolhan, Bilge ve Özge'nin yeni hikayeleri bu akşam izleyicisiyle olacak.

Fİ DİZİSİ KONUSU VE OYUNCULARI

Yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, puhutv’nin ilk orijinal dizisi Fi izleyiciyle buluşuyor! Bir adam bir kadını sever ve dünya değişir. Ama hayatı kökten değiştiren, aşkı değil, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleridir. O kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatır ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkar. Ve bazen… Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şarttır. Azra Kohen’in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesi Fi, yaklaşık 60 dakikalık bölümleriyle puhutv'de.