Sözcü Plus Giriş

Fikir hırsızlığı ile suçlanıyor

Geçtiğimiz hafta ikiz bebek beklediğini açıklayan Amerikalı ünlü pop yıldızı Beyonce'nin hamilelik çekimlerindeki konsept meğer çalıntıymış!

Hale Ceylan BARLAS
Güncellenme: 15:01, 06/02/2017
Fikir hırsızlığı ile suçlanıyor

Geçtiğimiz hafta ikiz bebek beklediğini sosyal medya hesabından paylaştığı bir fotoğraf ile açıklayan Amerikalı ünlü pop yıldızı Beyonce'nin mutluluğuna gölge düştü.
ekran-alintisiHamileliğini taçlandırmak için ünlü bir fotoğrafçıya kızı ile poz veren Beyonce, fotoğrafların tam halini paylaştığında, Aşk Tanrıçası Venüs, Mısır Kraliçesi Nefertiti gibi tarihsel karakterlerden ilham aldığı konuşulmuştu.
Son iki gündür ise Beyonce'nin, şarkıcı MIA'nın Powa isimli klibindeki görüntüsünü çekimlerde kullandığı konuşuluyor ve ünlü şarkıcı fikir hırsızı olmakla suçlanıyor.
miaMIA'nın hayranlarının hışmına uğrayan Beyonce sessizliğini korurken, gerçek adı Mathangi Arulpragasam olan şarkıcı ise dış basından ögrendiğimz kadarıyla bir açıklamada bulundu.
Yaptığı işin begenilmesinin hatta esinlenerek bir çekim yapılmasının son derece harika bir durum olduğunu söyleyen MİA, kendisine teşekkür edilmediğini üstelik belki bir telif hakkının bile olduğunu düşünüyor.

Yayınlanma Tarihi:15:00,