Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Filiz Akın, Kadir İnanır’ı görünce harekete geçti
Filiz Akın, Kadir İnanır’ı görünce harekete geçti
Oyuncu Filiz Akın, meslektaşı Kadir İnanır'ın başına gelenleri gördükten sonra, beynine pıhtı atmasından korktuğu şah damarını stent taktırarak açtırdı. Üç gün yoğun bakımda kalan usta sanatçı dün taburcu oldu.
Magazin 20 Şubat 2018 - 08:51

Şahdamarında yüzde 80 tıkanıklık bulunan Filiz Akın, İnanır'ın doktoruna giderek gizli bir operasyon yaptırdı.  Akın’ın pıhtı atma riski olan damar stentle açıldı. Üç gün yoğun bakımda tutulan Akın dün taburcu oldu. Operasyon sonrasında evinde istirahatte olan Filiz Akın sağlığıyla ilgili olarak sosyal medya hesabından şunları söyledi:  “Altı aydır hastanelerde, ilk yardımlar, tetkikler, serumlar, ameliyatlar, uykusuz geçen ağrılı geceler, günlerde hastalıklarla mücadele etmek çok yoruyor insanı… Bu sefer de yüzde seksen tıkalı olan boynumdaki şah damara beynime pıhtı gitmesin diye değerli doktorum; Nöroradyolog Prof Dr. Naci Koçer tarafından stent takıldı. Böylece başarılı bir ameliyatla hayati tehlikeyi ve felç olma riskini kıl payı atlattığım için teşekkür borçluyum… Teşekkürlerimse pek çok…”

Son güncelleme: 09:30 - 20.02.2018