Final kararı alan Kalbimdeki Deniz’in son bölümünde neler yaşanacak?

Fox TV ekranlarında yayınlanan sevilen dizi 'Kalbimdeki Deniz' reytinglerde istediği başarıyı yakalayamayınca final yapacağını duyurdu.

Final kararı alan Kalbimdeki Deniz’in son bölümünde neler yaşanacak?

FOX TV ekranlarında ‘Zehra’ dizisinin yayın hayatına başlamasıyla birlikte pazartesi gününe alınan Kalbimdeki Deniz, kendisine rakip olan dizilerin karşısında istediği sonucu elde edemedi. Kısa bir süre önce final yapacağını açıklayan ‘Kalbimdeki Deniz’ isimli dizinin 12 Mart Pazartesi günü yayınlanacak final bölümünde neler yaşanacak?

‘KALBİMDEKİ DENİZ’İN FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANACAK?

Annesiyle ilgili gerçekleri öğrenen Yusuf, içine kapanır. Kimseyle görüşmek istemeyen Yusuf’un bu hali, başta babası Mirat olmak üzere tüm ev halkını üzer. Ece ise Yusuf’a kendisini affettirmenin bir yolunu bulmak ister. Bunun için eve dönmeye karar verir. Ancak Yusuf’a ulaşmak düşündüğü kadar olmayacaktır. Yusuf , Raşel’den gelen itiraf mesajlarıyla yeniden hayata tutunsa da Ece ile ilişkisinde bir yol ayrımına gelmiş olacaktır.

OZAN ORTADAN KAYBOLUYOR

Mirat ise bir yandan oğluyla ilgilenirken diğer yandan da Deniz’le evlilik için hazırlıklara başlamak niyetindedir. Ancak Deniz, Yusuf düzelmeden bunu yapmak istemez. Diğer yandan Alihan, çiftlikte sürekli gözü önünde olan Deniz ve Mirat birlikteliğinden rahatsız olur. Özellikle Mirat’ın çocuklarıyla kurduğu yakınlığa katlanamaz. Bu yüzden Mirat’ın Ozan için hazırladığı sürpriz partiyi bozacak başka bir parti organize eder. Ancak parti sırasında Ozan’ın ortadan kaybolması herkesi şaşkına çevirecektir.