Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Finali ile şaşırtacak! Ufak Tefek Cinayetler 26. yeni bölüm fragmanı: ‘Ben bir proje miyim senin için?’
Finali ile şaşırtacak! Ufak Tefek Cinayetler 26. yeni bölüm fragmanı: ‘Ben bir proje miyim senin için?’
Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayıncı kuruluş Ufak Tefek Cinayetler 26. bölüm finalinin şaşırtacağını iddia etti. Yeni bölümde Merve yaptığı plan ile Oya'nın önüne geçecek gibi. Ufak Tefek Cinayetler 26. yeni bölüm fragmanında en çok dikkat çeken detay ise Serhan’ın ‘Ben bir proje miyim senin için?’ sorusu oldu.
Magazin 22 Nisan 2018 - 22:44

Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanında Oya ile Merve arasında büyük çatışma başlıyor. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşanacağı Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm finalinin şok etkisi yaratacağı iddia ediliyor. İşte Ufak Tefek Cinayetler yeni bölüm fragmanı ve 26. bölümden detaylar…

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Oya ve Merve arasındaki muazzam çatışma başlıyor!

Merve intikam planına başladı! İki kadın arasındaki muazzam çatışma nihayet başlıyor! Artık ateşin önünde kimse duramaz.. Bu arada Oya'nın hayatında çok heyecan verici bir gelişme var. Gelecek, ışıldıyor mu Oya'ya? Arzu, o yumruğun intikamını tam da kadınca bir oyunla alacak. Mehmet'i oyuna çekiyor. Kare as'ın dördüncüsü Pelin'in ise başına çorap örülmekte! Tam da evinin içinde, farkında olmadığı bir tehlike var. Taytay'ını kaybetmesi, an meselesi.

26. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

UFAK TEFEK CİNAYETLER SON BÖLÜM ÖZETİ

Merve hem Sarmaşık'a rezil oldu hem de büyük gerçeği nihayet öğrendi! Şimdi başlasın işte büyük savaş! Kimse bilemez aklından ne geçtiğini. Hiç beklenmedik hamleler yapmaya başlıyor Merve… Bu aşk, Oya'nın sonunu getirecek gibi. Sarmaşık artık tutuşmaya başladı. Diğer tarafta Kemal başkomiser yeni bir ipucu yakaladı, cinayeti aydınlatıyor artık.