Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fi’nin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Fi dizisinin finalinde neler oldu?
Fi’nin yeni sezonu ne zaman başlayacak? Fi dizisinin finalinde neler oldu?
İnternet dizisi Fi dün yayınlanan bölümüyle sezon finali yaptı. Sevişme sahneleriyle gündeme oturan dizinin finalinde de cüretkar sahneler dikkat çekti. Peki dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak?
Magazin 17 Haziran 2017 - 11:46

İnternet dizisi akımının öne çıkan yapımlarından olan Fi dizisi, dün gece internette yayınlanan 12. bölümüyle sezon finali yaptı. Başladığı günden beri sevişme sahnelerinin çok konuşulduğu dizinin başrollerinde oynayan, Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsur sezon boyunca izleyicilerin beğenisini kazandı.

fi-sezon-finali

İLK SEZON SEVİŞMEYLE SONLANDI

Serenay Sarıkaya tarafından canlandırılan Duru karakterinin moralinin bozulmasıyla Can’ın (Ozan Güven) evine gelmesi ateşli anların ilk kıvılcımı oldu. Can, “Nihayet” diyerek Duru’yu samimi şekilde karşıladı ve kollarına aldı. Fi ilk sezonu sevişme sahnesiyle sonlandırmış oldu.

Fİ’NİN YENİ SEZONU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Fi’nin yeni sezonu ne zaman başlayacak sorusunu soran izleyiciler için müjde Ozan Güven’den geldi. Ozan Güven Instagram hesabından yeni sezonun eylül ayında başlayacağını açıkladı.

fi-yeni-sezon-sezon-finali
Son güncelleme: 11:51 - 17.06.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.