Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Firar Eden Kedicik Ceylan Özgül hakkında; ‘Adnan Oktar’ın peşindeydi’ iddiası
Firar Eden Kedicik Ceylan Özgül hakkında; ‘Adnan Oktar’ın peşindeydi’ iddiası
Adnan Oktar'ın kediciklerinden Yasemin Kiriş, firar iddiaları ile gündeme gelen Ceylan Özgül için "Sürekli peşindeydi hocamızın. Bakışlarıyla etki altına almaya çalışıyordu" dedi.
Magazin 22 Mart 2018 - 11:12

Firar iddialarıyla ilgili olarak Adnan Oktar cephesi iddiaları sert bir dille yalanlarken, Ceylan Özgül’ün Oktar’ın karşısında dans ettiği görüntüler servis edilmişti. Görüntülerde Ceylan Özgül’ün dans ederken kendinden geçmesi dikkat çekmişti.

KEDİCİKTEN AĞIR SUÇLAMALAR

Görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan kediciklerden Yasemin Kiriş, Ceylan Özgül için şunları söyledi: “Ceylan Sayın Adnan Oktar’a nasıl aşık bakıyor, nasıl kendini beğendirmeye çalışıyor, bir sağdan bakıyor, bir soldan bakıyor, bir başını eğerek bakıyor, adeta benimle ilgilen beni beğen diyor. Gerçi her dansında böyleydi, sürekli peşindeydi hocamızın. Ama ahlak, karakter, kişilik, temizlik, dürüstlük… Bir insanın sevilmesi için önce bu erdemlere sahip olması gerek”

Son güncelleme: 11:37 - 22.03.2018
Etiketler