Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Firuze Gamze Aksu kimdir? Survivor Gamze kaç yaşında ve nereli?
Firuze Gamze Aksu kimdir? Survivor Gamze kaç yaşında ve nereli?
Recep İvedik 4 filminde rol icabı Survivor'a katılan Firuze Gamze Aksu şimdi gerçekten Survivor'a katılıyor. Gönüllüler takımında yarışacak Gamze Aksu ayrıca Yalan Dünya filmine de konuk oyuncu olarak katılmıştı. Peki Survivor Gamze Aksu kimdir, kaç yaşında, mesleği ne? İşte merak edilenler...
Magazin 8 Şubat 2018 - 09:21

Survivor Gönüllüler Takımı’da yer alan Firuze Gamze Aksu, Ebru rolü ile Recep İvedik 4 filminde Survivor’a katılmıştı. Gamze Aksu için rol olan Survivor yarışmacılığı gerçek oldu. Başka projelerde de yer aklan güzel oyuncu bu yıl Dominik’de olacak. Survivor 2018 yarışmacıları arasında dikkat çeken isim Gamze Aksu ayrıca bazı mekanlarda çıkarak şarkıcılıkta yapıyor.

GAMZE AKSU KİMDİR?

Güzel oyuncu Gamze Aksu 1,75 boyunda ve 57 Kg ağırlığındadır.

1988 yılında dünyaya gelen Gamze Aksu 3 yaşındayken artistik jimnastiğe başladı. Tam 14 yıl bu sporu devam ettiren Aksu, daha sonra kule atlama sporu yapmaya başlamıştır. Modern Dans Bölümü’ne giren güzel oyuncu, sakatlanma yaşayınca Opera Bölümü’ne yatay geçiş yaptı. Sonrasında İzmir’de Paprika Grubu’nu kuran Gamze Aksu, uzun süre şarkı söylemiştir. Paprika ile İzmir’de, İstanbul’da ve sahil bölgelerinde konserler vermiştir.

Yalan Dünya dizisine konuk oyuncu olarak katılan yetenekli oyuncu kliplerde ve reklamlarda rol almıştır. Son olarak Recep İvedik 4 filminde Ebru karakteriyle ilk kez bir sinema filminde rol almıştır.