Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Adana İşi izle – 14 Ağustos 2016 Pazar Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Adana İşi izle – 14 Ağustos 2016 Pazar Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün Adana İşi adlı yerli film film ekrana gelecek. İşte 7 Ağustos Pazar Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 14 Ağustos 2016 - 09:27

Bugün yani 7 Ağustos Pazar 2016’da Fox TV yayın akışında Adana İşi adlı yerli film yayımlanacak. Peki bugün Fox TV’de başka hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox’da neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu akşam Fox TV’de gün boyunca dizi tekrarları olacak ve sonrasında 20.00’da Sevimli Tehlikeli adlı yerli filmi ekrana gelecek. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 7 AĞUSTOS PAZAR

07.30 Ezgi Gözer ile Çalar Saat Hafta Sonu
10.00 İnadına Aşk
13.15 Hayat Sevince Güzel
16.30 N’olur Ayrılalım
16.30 Demokrasi ve Şehitler Mitingi
19.00 Burak Birsen ile FOX Ana Haber Hafta Sonu
20.00 Adana İşi
23.30 No: 309
02.15 N’olur Ayrılalım
04.30 Babam Sınıfta Kaldı
05.30 Sana Bir Sır Vereceğim

ADANA İŞİ FİLMİNİN KONUSU

Maksut ve Şimşek, Adana’da tesisatçılıkla hayatlarını kazanan iki çalışandır. Bir yılbaşı gecesi bankada sıkıntı yaratan bir su tesisatını tamir etmekle görevlendirilirler. Fakat öyle bir iş yaparlar ki yanlışlıkla bankanın kasa dairesinin duvarı yıkılır! İkili şimdi banka kasasındaki paralarla baş başadır! Hayatlarını zar zor idame ettirirken, fakirlikten kurtuluş yolunu bulduklarına inansalar da  bu para onlara bolca bela getirecektir!

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.