Fox TV canlı izle: Çelik Adam izle – 24 Temmuz 2016 Pazar Fox TV yayın akışı

Fox TV'de bugün Çelik Adam adlı film ekrana gelecek. İşte 24 Temmuz Pazar Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...

Fox TV canlı izle: Çelik Adam izle – 24 Temmuz 2016 Pazar Fox TV yayın akışı

Bugün yani 24 Temmuz Pazar 2016’da Fox TV yayın akışında Çelik Adam adlı film yayımlanacak. Peki bugün Fox TV’de O Hayat Benim dizisinin yeni bölümü haricinde ne var; hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox’da neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu akşam Fox TV’de gün boyunca dizi tekrarları olacak ve sonrasında 20.00’da Çelik Adam adlı Süperman filmi ekrana gelecek. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 24 TEMMUZ PAZAR

07.30 Merve Yıldırım ile Çalar Saat Hafta Sonu
10.00 İnadına Aşk
13.15 Hayat Sevince Güzel
16.15 N’olur Ayrılalım
19.00 Burak Birsen ile FOX Ana Haber Hafta Sonu
20.00 Çelik Adam
01.45 Hayat Sevince Güzel
03.00 Kocamın Ailesi
05.30 İnadına Aşk

ÇELİK ADAM FİLMİNİN KONUSU

Clark (Henry Cavill), ne olduğu ve nasıl kullanacağını hiç bilmediği, birtakım sıra dışı güçlere sahip bir çocuktur. Bir gün okul servisi bir kaza geçirip, içinde çocuklarla birlikte nehre uçar. Servisin içindekilerin ölmesine göz yumamayan Clark, güçlerini kullanarak herkesi kurtarır. Fakat bu olay onun diğerlerinden oldukça “farklı” bir çocuk olduğunu da bariz biçimde ortaya çıkartacaktır.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.