Fox TV canlı izle: Gravity ve Ada – 28 Temmuz 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı

Fox TV'de bugün iki yabancı film ekrana gelecek. İlk olarak Gravity ardından da Ada. İşte 28 Temmuz Perşembe Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...

Fox TV canlı izle: Gravity ve Ada – 28 Temmuz 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı

Bugün yani 28 Temmuz Perşembe 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 19.00’da Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber yer alıyor. Haber bülteninde sonra ise art arda iki yabancı film ekrana gelecek. 20.00’de Gravity, ardından da Ada filmi izlenebilir. Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 28 TEMMUZ PERŞEMBE

06.45 Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Canlı
10.00 İşin Sırrı Derya’da
12.45 Kiraz Mevsimi
14.45 Aşk Yeniden
15.15 Gardırop Savaşları
16.30 Zuhal Topal’la Canlı
19.00 Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 Gravity
21.45 Ada
03.15 Gravity
04.30 İnadına Aşk

GRAVİTY FİLMİNİN KONUSU

Babasının Mitolojik Yunan Tanrısı Poseidon ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu Percy adındaki gencin zorlu hikayesini anlatıyor. Serinin bu ilk filminde Percy kendini ispatlamak için Zeus'un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek zorunda kalıyor!

ADA FİLMİNİN KONUSU

Dr. Ryan Stone (Sandra Bullock) zeki bir tıp mühendisidir ve emekliliğinden önce son görevine çıkan yetenekli ve deneyimli astronot Matt Kowalsky’nin (George Clooney) yönetimindeki mekikte ilk uzay yolculuğuna çıkar. Herşey yolunda gibi görünürken rutin bir keşif yürüyüşü sırasında bir felaket yaşanır. Mekik çarpan bir cisim sonucu paramparça olur. İki bilim insanı uzay boşluğunda yapayalnız kalırlar. Yeryüzü ile iletişimleri tamamen kopmuştur ve sonsuz karanlıkla başbaşadırlar. Şimdi korkunun yerini panik alır, üstelik var olan sınırlı oksijenleri de gitgide tükenmektedir. İkili eve, dünyaya dönüş yolunu bulabilecek midir?

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.