Fox TV canlı izle: Hayat Sevince Güzel 6. yeni bölüm izle – 25 Temmuz 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı

Fox TV'de bugün Hayat Sevince Güzel dizisinin 6. yeni bölümü ekrana gelecek. Dizinin bu bölümünde Zarife, Barış ve Savaş'ı sorgulayacak neyin peşinde olduklarını anlamaya çalışacak. İşte 25 Temmuz Pazartesi Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...

Fox TV canlı izle: Hayat Sevince Güzel 6. yeni bölüm izle – 25 Temmuz 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı

Bugün yani 25 Temmuz Pazartesi 2016'da Fox TV'de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00'de Hayat Sevince Güzel dizisinin 6. yeni bölümü var. Dizinin yeni bölümünde Barış harekete geçecek ve Zarife’yi gerçekten sevenin kendisini olduğunu söyleyecek. Hayat Sevince Güzel dizisini bu akşam aşağıdaki Fox TV online canlı yayın bağlantısını kullanarak internetten izleyebilirsiniz. Peki bugün Fox TV'de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV'de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV'nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 25 TEMMUZ PAZARTESİ

07.30 Ezgi Gözeger Çalar Saat
10.00 İşin Sırrı Derya’da
12.45 Kiraz Mevsimi
14.45 Aşk Yeniden
16.45 Gardırop Savaşları
19.00 Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber
20.00 Hayat Sevince Güzel
23.45 N’olur Ayrılalım
02.30 Kocamın Ailesi
04.30 Babam Sınıfta Kaldı
05.30 İnadına Aşk

HAYAT SEVİNCE GÜZEL 6. BÖLÜM ÖZETİ

Savaş'ın Zarife'ye aşkını ilan ettiğine tanık olan Barış, derhal harekete geçer. Zarife'ye, Savaş'ın sevgisinin sahte olduğunu, kendisinin ise onu gerçekten sevdiğini söyler. Zarife ise ne Savaş'a ne de Barış'a inanmaktadır. Zarife, iki aşığı beklemedikleri bir soruyla karşı karşıya getirir: “Niye benim peşimdesiniz siz? Ya da şöyle sorayım… Neyin peşindesiniz siz?!” Savaş ve Barış, Zarife'nin kalbini kazanmak istiyorlarsa, sorunun yanıtını bulmalı ve aşklarını ispatlamalıdırlar. Barış içinse durum daha karmaşıktır; aşkından önce güvenilirliğini kanıtlamalı, Zeynep düğümünü çözmelidir. Zarife'yi elde etmeyi kafasına koymuş olan Ömer, Rüstem Ağa'dan aldığı akılla harekete geçer. Tam Savaş ve Barış işleri yoluna koydu derken, her şey tepetaklak olur. Emine ise Samet'le ilgili bir gerçeği öğrenir ve yıkılır. Acaba Osman'a olan aşkı, kandırılmış olmanın hayalkırıklığını telafi edebilecek midir? Hayat Sevince Güzel yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de FOX’ta.

Loading...