Fox TV canlı izle: Hayat Sevince Güzel yeni bölüm izle – 27 Haziran 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı

Fox TV'de bugün Hayat Sevince Güzel dizisinin yeni bölümü ekrana gelecek. Dizinin bu bölümünde neler olacak? İşte 27 Haziran Pazartesi Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...

Fox TV canlı izle: Hayat Sevince Güzel yeni bölüm izle – 27 Haziran 2016 Pazartesi Fox TV yayın akışı

Bugün yani 27 Haziran Pazartesi 2016'da Fox TV'de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00'de Hayat Sevince Güzel dizisinin son bölümü var. Hayat Sevince Güzel dizisini bu akşam aşağıdaki Fox TV online canlı yayın bağlantısını kullanarak internetten izleyebilirsiniz. Peki bugün Fox TV'de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV'de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV'nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV'yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 27 HAZİRAN PAZARTESİ

07.30 Çalar Saat
10.00 İşin Sırrı Derya’da
12.45 Gardırop Savaşları
15.15 Benden Söylemesi
16.00 Zuhal Topal’la
19.00 Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber
20.00 Hayat Sevince Güzel
23.45 No: 309
02.00 O Hayat Benim
05.00 Gardırop Savaşları

HAYAT SEVİNCE GÜZEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Şıpıldak'ta seçim heyecanı… Zarife'nin oyu Göçer ailesinin kaderini belirleyecektir… Nefesler tutulmuş, herkes oylamanın sonucunu merak ederken, kader bir başkası için ağlarını örmektedir… Yıllar sonra çıkagelen Zarife'nin çocukluk arkadaşı Zeynep, hiç hesapta olmayan bir karşılaşmayla, adeta yıkılır… Geçmişi ardında bıraktığını zanneden Barış ise, kendini bir hesaplaşmanın içinde bulur. Çözmesi gereken bu mesele, her şey bir yana, Zarife ile olan ilişkisini sarsar. Muhtar ve Rüstem geri adım atmayıp, köyü birbirine katar. Zarife'yi hedef alan hain planları Toprak ailesini zor durumda bırakır. Şinasi her fırsatta Şıpıldak merheminin formülünü öğrenmeleri için Savaş ve Barış'ı kışkırtır. Osman ise Emine'ye kavuşabilmek için her yolu denemesine rağmen, bir türlü başarılı olamamaktadır. Zarife, eski dostu Zeynep ile yüreğinin yeni yeni çarpmaya başladığı Barış arasında, tahmin bile edemeyeceği bir bağlantı olduğunu öğrenir. Acaba Zarife bunca çalkantı içinde yolunu ne yönde çizecektir?