Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Maskeli Beşler Irak ve Yüzüklerin Efendisi izle – 18 Ağustos 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Maskeli Beşler Irak ve Yüzüklerin Efendisi izle – 18 Ağustos 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün biri yerli diğeri yabancı iki film ekrana gelecek. İlk olarak Maskeli Beşler Irak ardından da Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü filmleri yayımlanacak. İşte 18 Ağustos Perşembe Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 18 Ağustos 2016 - 14:30

Bugün yani 28 Temmuz Perşembe 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 19.00’da Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber yer alıyor. Haber bülteninde sonra ise art arda iki yabancı film ekrana gelecek. 20.00’de Gravity, ardından da Ada filmi izlenebilir. Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 18 AĞUSTOS PERŞEMBE

06.45 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı
10.00 İşin Sırrı Derya’da
12.45 Kiraz Mevsimi
14.30 Aşk Yeniden
16.00 No: 309
19.00 Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 Maskeli Beşler Irak
22.30 Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü
05.45 Sana Bir Sır Vereceğim

MASKELİ BEŞLER IRAK FİLMİNİN KONUSU

Babasının Mitolojik Yunan Tanrısı Poseidon ve annesinin ise sıradan bir insan olduğu Percy adındaki gencin zorlu hikayesini anlatıyor. Serinin bu ilk filminde Percy kendini ispatlamak için Zeus'un çalınan şimşeğini bulup hırsız olmadığını herkese göstermek zorunda kalıyor!

YÜZÜKLERİN EFENDİSİ: KRALIN DÖNÜŞÜ FİLMİNİN KONUSU

Sauron’un orduları büyüdükçe büyümektedirler. Frodo ve onun can dostu Sam, korku dolu bir yolculuğun göbeğinde, korkunç Mordor’a adım adım yaklaşmaktadırlar. Tek yüzük yok edilmelidir ve iyilik bunun için savaşmaya hazırdır. Arka planda ise insan, elf ve cüce orduları, karanlık güçlerin karşısında tüm eski düşmanlıklarına rağmen bir araya gelmişlerdir. Hepsi birden küçücük bir Hobbit’in eline ve onun yeteneklerine bakmaktadırlar. Orta Dünya’nın kaderi belli olmak üzeredir. Ancak Tek Yüzük’ü sahiplenmek, kimi zaman taşıyanına daha cazip gelebilir.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.