Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fox TV canlı izle: Maskeli Beşler Kıbrıs izle – 25 Ağustos 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV canlı izle: Maskeli Beşler Kıbrıs izle – 25 Ağustos 2016 Perşembe Fox TV yayın akışı
Fox TV'de bugün biri yerli film Maskeli Beşler Kıbrıs yayımlanacak. İşte 25 Ağustos Perşembe Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...
Magazin 25 Ağustos 2016 - 10:32

Bugün yani 25 Temmuz Perşembe 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 19.00’da Fatih Portakal ile Fox Ana Haber yer alıyor. Haber bülteninde sonra ise bir yerli film ekrana gelecek. 20.00’de Maskeli Beşler Kıbrıs filmi izlenebilir. Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 25 AĞUSTOS PERŞEMBE

06.45 İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Canlı
10.00 Hayat Sevince Güzel
12.45 Gardırop Savaşları / Yeni Bölüm
15.15 Aşk Yeniden
16.30 Rüzgarın Kalbi
19.00 Fatih Portakal ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 Maskeli Beşler Kıbrıs
00.00 Hayat Sevince Güzel
02.45 İnadına Aşk
04.45 Sana Bir Sır Vereceğim

MASKELİ BEŞLER IRAK FİLMİNİN KONUSU

Sevimli ve sakar hırsızlar çetesi Maskeli Beşler, şanssız geçirdiği dönemlerden sonra suç işlemeye tövbe eder ve ticaretle uğraşırlar. Ancak suç dünyasının önemli isimlerinden Rocky Selim (Mehmet Ali Erbil) kendilerine reddedilmesi güç bir teklifle gelir: Kıbrıs’ta bir kumarhaneyi soymak. Bir araya gelen ekip Kıbrıs’a hareket eder. Operasyon için yaptıkları planlar ve soygun çabaları çeteyi birbirinden komik sürprizlerle karşı karşıya getirecektir.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.