Fox TV canlı izle: N’olur Ayrılalım 3. yeni bölüm – 29 Temmuz 2016 Cuma Fox TV yayın akışı

Fox TV'de bugün N'olur Ayrılalım dizisinin 3. yeni bölümü filmi ekrana gelecek. Ayrıca geç saatte Fox TV'nin çeşitli dizilerinin tekrar bölümleri izlenebilir. İşte 29 Temmuz Cuma Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...

Fox TV canlı izle: N’olur Ayrılalım 3. yeni bölüm – 29 Temmuz 2016 Cuma Fox TV yayın akışı

Bugün yani 29 Temmuz Cuma 2016’da Fox TV’de neler izlenebilir? Bu akşam 20.00’de N’olur Ayrılalım dizisinin 2. yeni bölümü ekrana gelecek! Dizinin yeni bölümünde Temmuz başında bir sürü dert var! Peki bugün Fox TV’de başka ne var ve Fox TV internetten nasıl izlenir? Bugün Fox TV’de hangi programlar, diziler veya filmler var aşağıdaki yayın akışından öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 29 TEMMUZ CUMA

07.30 Ezgi Gözeger ile Çalar Saat Canlı
10.15 İşin Sırrı Derya’da
12.45 Kiraz Mevsimi
14.45 Aşk Yeniden
16.45 Gardırop Savaşları
19.00 Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Canlı
20.00 N’olur Ayrılalım
01.45 No: 309
04.30 Babam Sınıfta Kaldı
05.30 İnadına Aşk

N’OUR AYRILALIM 3. BÖLÜM ÖZETİ

Azize ve Ulaş sonunda sevgili oldular. Peki, Turgay Atalay'ın şimdiki planı nedir? Nişan, evlilik, bebek!? Hayır, ayrılmalılar! Ulaş, Azize'yi terk etmeli ve Azize kısmetine gitmeli! Fakat, Esas Oğlanımızın Esas Kızı terk etmeye hiç niyeti yok gibi. O zaman ne yapmak lazım? Ulaş'ı türlü türlü gıcıklıklarla delirtmek ve onun bir an önce Azize'den kaçmasını sağlamak lazım! Gördüğü ilk andan itibaren Yusuf'dan etkilenmeye başlayan Temmuz'un derdi ise birden fazladır. Bir yanda Nadir Erciyesli'ye karşı girdiği ihaleyi kaybettiği için üzülen Yusuf'a karşı duyduğu vicdan azabı öte tarafta gizli gizli ihale dosyalarını karıştırırken Yusuf'un çekmecesine düşürdüğü piercingi. Yusuf ya bulursa o piercingi? Temmuz'un acilen bu konuya el atması gerekmektedir, ancak o çekmeceyi açmak sandığı kadar kolay olmayacaktır!

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.