Fox TV canlı izle: Sevimli Tehlikeli izle – 31 Temmuz 2016 Pazar Fox TV yayın akışı

Fox TV'de bugün Sevimli Tehlikeli adlı yerli film ile Korku Gecesi 2: Yeni Kan adlı yabancı film ekrana gelecek. İşte 31 Temmuz Pazar Fox TV yayın akışı ve Fox canlı yayın bağlantısı... Tıkla Fox TV izle...

Fox TV canlı izle: Sevimli Tehlikeli izle – 31 Temmuz 2016 Pazar Fox TV yayın akışı

Bugün yani 31 Temmuz Pazar 2016’da Fox TV yayın akışında Drvimli Tehlikeli ile TV’de ilk kez gösterilecek olan Korku Gecesi 2: Yeni Kan adlı filmler yayımlanacak. Peki bugün Fox TV’de başka hangi programlar, diziler veya filmler izlenebilir merak ediyorsanız aşağıdaki yayın akışından Fox’da neler olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu akşam Fox TV’de gün boyunca dizi tekrarları olacak ve sonrasında 20.00’da Sevimli Tehlikeli adlı yerli filmi ekrana gelecek. Aşağıdaki bağlantı ile Fox TV’nin online canlı yayına erişebilir ve Fox TV’yi bilgisayarınız, tabletiniz veya akıllı cep telefonunuzdan seyredebilirsiniz.

Fox TV Canlı Yayın İzle

FOX TV YAYIN AKIŞI 31 TEMMUZ PAZAR

07.30 Merve Yıldırım ile Çalar Saat Hafta Sonu
10.00 İnadına Aşk
12.30 Hayat Sevince Güzel
16.45 N’olur Ayrılalım
19.00 Burak Birsen ile FOX Ana Haber Hafta Sonu
20.00 Sevimli Tehlikeli
01.45 Korku Gecesi 2: Yeni Kan
04.15 Babam Sınıfta Kaldı
05.00 İnadına Aşk

SEVİMLİ TEHLİKELİ FİLMİNİN KONUSU

Zarok (Şükrü Özyıldız) yıllar önce Edirne'de bir ailenin beşikteki bebeğini kaçırıp büyük acıların yaşanmasına sebep olur. Yıllar sonra bu vicdan azabından kurtulacağı bir fırsat yakalayan Zarok, kaçırdığı Zeliş’i (Ayça Ayşin Turan) ikinci kez kaçırıp gerçek ailesine götürmek üzere yola çıktığı sırada aşk dolu maceralara atılırlar.

KORKU GECESİ 2: YENİ KAN

Gerri Dandridge (Jaime Murray) gündüzleri seksi bir profesördür, ancak geceleri insan kanına susamış gerçek bir vampire dönüşmektedir. Bir grup liseli öğrenci Romanya'da okumak için yurtdışına gidince, kendisini Gerri'nin korkutucu şehvet ve törerüne maruz kalmış bulurlar. Charley ve ‘Evil' Ed, ‘yeni ay bakiresi' kanını içmekten ve bu kanda banyo etmekten Gerri'yi uzaklaştırmalıdır.

FOX TV HAKKINDA

Türkiye’nin popüler ulusal kanallarından biri olan Fox TV, ABD menşeli medya devi Fox Broadcasting Company’nin bir parçasıdır. Fox TV, filmlerden dizilere, haberlerden eğlence programlarına pek çok kategoride yayın yapmaktadır.

Loading...