FOX yayın akışı: Savaşçı yeni bölüm ne zaman? Savaşçı 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Dizilerin yılbaşı tatili ne zaman sona eriyor, diziler ne zaman ekrana gelmeye başlayacak merak ediliyor. Her Pazar akşamı FOX TV ekranlarında yayınlanan Savaşçı dizisi bu akşam da yayınlanmayacak. Öte yandan diziseverleri mutlu edecek bir haber geldi. Savaşçı 60.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki Savaşçı 60.yeni bölüm ne zaman? İşte Savaşçı dizisi ile ilgili ayrıntılar...

FOX yayın akışı: Savaşçı yeni bölüm ne zaman? Savaşçı 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Uzun zamandır yeni bölümleri yayınlanmayan Savaşçı dizisi için geri sayım başlandı. Dizi bu akşam da yayınlanmayacak FOX TV’nin yayın akışında saat 20.00’da Çalgı Çengi filmi yer alıyor. Savaşçı dizisinin yeni bölümünden ipuçları içeren 60.bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Savaşçı yeni bölüm tarihi, yeni fragman ve son bölüm özeti…

SAVAŞÇI 60. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Dizinin yeni bölümünün 27 Ocak Pazar akşamı yayınlanması bekleniyor.

FOX TV YAYIN AKIŞI

fox

SAVAŞÇI YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

SAVAŞÇI 59. BÖLÜMDE NELER OLDU? İŞTE SON BÖLÜM ÖZETİ…

Türk Dünyası askerleri zor durumda canlarını dişlerine takıp çatışmaktadır. Bu sırada Kılıç Timi’ne ulaşmak için telsizden seslenirler ancak cevap alamazlar. Aynı anda Kılıç Timi de onlara ulaşmak için çabalamaktadır. Çatışmanın şiddeti her geçen dakika artmaktadır. Bu sırada vurulan ve uçurumun kenarına düşen Kağan Yüzbaşıyı İlyas kurtarmak için uğraşmaktadır. Kağan Yüzbaşı İlyas’tan elini bırakmasını ister ama İlyas’ın bunu yapmaya niyeti yoktur.

KILIÇ TİMİ VE TÜR DÜNYASI ASKERLERİ ZOR DURUMDA

Kağan Yüzbaşının annesi sıkıntılıdır. Oğlunun resmini eline alır. Bu sırada içeri gelen yeğeni neler olduğunu sorar. İçinde bir sıkıntı olduğunu söyler. Bu sırada Kopuz Albay’a gelen bir haber üzerine Kılıç Timi ve Türk Dünyası askerleri ile iletişimin kesildiği bildirilir. Kopuz Albay Kılıç Timi ve Türk Dünyası askerlerinin eğitim faaliyetinde olduklarını iletişimin kesilmesinin mümkün olmadığını söyler. Ancak durumun ciddi olduğunu fakına varır ve karargaha geleceğini söyler.

SAVAŞÇI SON BÖLÜM İZLE

Çatışma sırasında Türk Dünyası askerlerinden biri şehit olur. Galip şehit olan askerin yanında Bayram Astsubay’a onun intikamını alacağına dair yemin eder. Türk Dünyası askerleri için artık yolun sonu gelmiştir. Düşman tarafından köşeye sıkıştırıldıkları anda Kılıç Timi imdada yetişir. Tüm teröristleri etkisiz hale getirirler.

KOPUZ ALBAY KARON’UN YAKASINA YAPIŞIYOR

Bu sırada Galip, intikam için teröristlerin peşine düşmüştür. Teröristlerden birini vurur ancak vurduğu terörist ölmemiştir. Tam arkasından ateş edeceği sırada Eyüp teröristi vurur. Kopuz Albay karargaha geldiğinde Kılıç Timi ve Türk Dünyası askerlerinden hala haber alınamadığını öğrenir. Hücrede bulunan Karon’un yanına giderek yakasına yapışır ve bu işle bir alakası olup olmadığını sorar. Karon haberi olmadığını söyler ancak Kopuz Albay ikna olmamıştır.

KILIÇ TİMİ TERÖRİSTLERİN HAKKINDAN GELİYOR

Kılıç Timi tüm teröristlerin hakkından gelmiştir. Kalanlar da çareyi kaçmakta bulur. Kaçanlardan birini yakalayan Galip, şehit acısıyla onu arka arkaya yumruklar. Eyüp ona sonunda engel olur. Galip’in ardından bu kez bir yumruk da kendi atar.