Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fulden Uras’ın sapığı kadın çıktı
Fulden Uras’ın sapığı kadın çıktı
Şarkıcı Fulden Uras, sosyal medyadan gelen cinsel içerikli mesajların izini sürdü ve bunları kimin gönderdiğini buldu.
Magazin 28 Nisan 2017 - 07:41

Fulden Uras’ın başı, başkanı olduğu Hayaller Gerçek Olsa Derneği’nin sosyal medya hesabına cinsel içerikli mesajlar gönderen bir kişiyle derde girdi. Ünlü şarkıcı, mesajları gönderen sosyal medya kullanıcısını engellese de, başka kullanıcı adlarıyla açılan hesaplardan benzer mesajlar gelmeye devam etti.

‘KENDİSİNİN CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUM’

Uras bu mesajları gönderen kişinin peşine düştü. Sabah’ın haberine göre, kullanıcının hesabını inceleyen şarkıcı, H.K. isimli kişinin bir tatil beldesinden paylaşım yapması üzerine harekete geçti. H.K.’nın kaldığı oteli tespit eden Uras, oteli arayıp durumu anlattı. Mesajları gönderen kişinin kimliğini tespit eden ünlü şarkıcı, bu kişinin kadın olduğunu öğrenince şoke oldu. Savcılığa başvuran Uras, ifadesinde şunları söyledi: “Mesajların sahibinin erkek olduğunu sanıyordum. Bu kadar cüretkar mesajlar ancak bir erkek tarafından atılabilir diye düşünmüştüm. Yaptığım araştırmalar sonucu, bu kişinin kadın olduğunu öğrendiğimde büyük bir şok yaşadım ve üzüldüm. Kendisinin cezalandırılmasını istiyorum” Cinsel mesajları mahkemeye delil olarak sunan Uras’ın şikayeti üzerine, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.