Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fulin, Demet Akalın’ın Aleyna Tilki çıkışı karşısında tepki gösterdi
Fulin, Demet Akalın’ın Aleyna Tilki çıkışı karşısında tepki gösterdi
Şarkıcı Fulin ve Aleyna Tilki arasındaki gerilim Demet Akalın’a sıçradı. Akalın’ın Aleyna Tilki’den şarkı aldığını öğrenen Fulin, zaman zaman sert ifadeler kullandı.
Magazin 28 Şubat 2017 - 07:46

Fulin, önceki akşam Etiler'deki Saray Muhallebicisi'nden çıkarken görüntülendi. Aleyna Tilki ile yaşadığı polemikler nedeniyle gündemden düşmeyen Fulin, bu kez Demet Akalın'a kırgınlığını ifade etti. Demet Akalın'ın daha önce “Bu kıza tahammül edemiyorum” dediği Aleyna Tilki'den şarkı aldığını öğrenen Fulin, ünlü şarkıcıyı eleştirdi. Bu olayı duyunca çok şaşırdığını söyleyen Tülin, “Bugün yanınızda olanlar bir gün karşınızda olabiliyormuş. Ben de yaşayıp görmeyi tercih ettim ve gördüm. Burası bir sirk. İnsanlar da bu şovu izlemeye geliyor. Gerçekten kimin ne yaptığını bilmiyoruz” diye konuştu.

İÇİ DIŞI BİR OLSA DA…

Her şeye rağmen Demet Akalın'ı hâlâ çok sevdiğini ve kendisini abla olarak gördüğünü ifade eden Fulin, “Onu abla yerine koydum ama ‘abla’ demek için erken davranmışım. Bir şey yaptıysa bildiği vardır. Benim yanımdaydı. Şu an karşı tarafta olması bir şey bildiğini gösteriyor. İçi dışı bir insan ama yaptığı beni hayal kırıklığına uğrattı” dedi.

tulin-ic

BAŞKALARININ KAHRAMANI OLDU

Akalın'ın şarkı kurbanı olduğunu ifade eden Fulin, “Bu sektörde bazıları var hit şarkı gördüğü zaman dayanamıyor. Belki de böyle bir durum var. O ergen hit bir şarkı yapıp yollamışsa o da dayanamamıştır. Ben her zaman duruşu olan biriyim” diye konuştu. Akalın'a karşı güven konusunda yara aldığını belirten şarkıcı, “Onu süper kahramanım olarak gördüm. Başkalarının kahramanı oldu. Artık güvenir miyim bilmiyorum” dedi. Demet Akalın-Hande Yener polemiği nedeniyle Akalın'ı küstürmemek için Hande Yener'in ortağı olduğu Vip Room adlı mekânın açılışına katılmadığını açıklayan Fulin, “Akalın'a karşı vefa borcum var” dedi.

fulin-ic-2
Son güncelleme: 12:44 - 28.02.2017