Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Funda Arar: ‘Angelina Jolie pozu vereyim’
Funda Arar: ‘Angelina Jolie pozu vereyim’
Şarkıcı Funda Arar, cumartesi akşamı Kıbrıs Nuh'un Gemisi Otelde sahne aldı. Derin göğüs ve bacak dekolteli siyah elbisesiyle sahne öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Magazin 19 Mart 2018 - 08:23

Objektiflere poz verdiği sırada dünyaca ünlü yıldız Angelina Jolie’yi diline dolayan Arar, “Angelina Jolie pozu vereyim” diyerek muhabirlerle şakalaştı. Geçtiğimiz hafta Güneydoğu Anadolu turnesinden dönen Arar,”Çok keyifli bir Güneydoğu turnesi yaptık. Mardin’den başladı Batman, Malatya, Gaziantep bugünde Kıbrıs’tayız” diye konuştu. Konserlerin Nisan ayında da devam edeceğini söyleyen Arar, “6 Nisan’da Bostancı’dayız. Çok güzel hazırlanıyoruz,orası için de çok güzel bir repertuvar hazırladık sürprizler olacak konserin sonuna doğru. çılgın şeyler var” diye konuştu.

funda-arar-ic-3

“ARAS İSTEMEDİĞİ İÇİN BİZ DE ÇOCUK DÜŞÜNMÜYORUZ”

Yoğun iş temposundan dolayı oğlu Aras’a zaman ayıramadığından dert yanan Arar,”İşimiz bu. Bir şekilde hallediyoruz. Aras’ı özlüyorum elbette. Aralarda ben tabi İstanbul’a gidip gelip hasret gideriyorum” diye konuştu.Konserlerine oğlunu götürmediğini söyleyen Arar’a Aras kardeş istiyor mu? sorusu yöneltilince,”Aras hiç kardeş istemiyor. O istemediği için bizde düşünmüyoruz” diye cevapladı.

funda-arar-ic-2

“AYAĞIM 6 HAFTA ALÇIDA KALDI”

Gaziantep konserinde topuğu kırıldığı halde konserine devam eden Funda Arar’a Çağla Şıkel’in poydum da yürüdüğü sırada ayağı kayarak düştüğü hatırlatılınca Arar, “Gördüm onu kötü düştü, çok profesyonel olduğu için o hemen toparladı. Benim de Kıbrıs’ta düştüğüm bir sahnem var. Düştükten sonra ayağım 6 hafta alçıda kalmıştı. Alçılı ayakla konser verdim” dedi.

funda-arar-ic