Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Funda Arar: Daha gencim
Funda Arar: Daha gencim
Şarkıcı Funda Arar geçtiğimiz akşam Günay Restoran'dan hayranlarıyla buluştu, Arar sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Magazin 2 Aralık 2018 - 08:51

Arar, teşekkürle başladığı röportajında sevenlerine bir de albüm müjdesi verdi. Şarkıcı, muhabirlerin “Arabesk albümü çok beğenildi. Bu albümü yeni bir arabesk albümü takip edecek mi?” sorusuna “Elbette… Böyle bir düşüncemiz var. Ancak şuan yeni albümümüzün hazırlığı içerisindeyiz. Bu albümün hemen ardından yeni bir arabesk albümü daha yapabiliriz elbette. Kısmet diyelim şimdilik” yanıtını verdi.

funda-arar-37

“ÖNÜMDE ÇOK YOL VAR”

Son olarak gazetecilerin “Peki planlarınız arasında bir best of albümü de var mı?” şeklindeki sorusuna tebessüm ederek “Daha uzun yıllar yeni albümler yapacak, yeni heyecanlar yaşayacağım. Benim ‘Best Of’ yapmam için daha çok önümde kat edeceğim çok yol var. Daha gencim” cevabını veren Arar, röportajın ardından sahneye doğru yöneldi.