Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Galatasaraylı futbolcular derbi öncesi moral depoladı
Galatasaraylı futbolcular derbi öncesi moral depoladı
Galatasaray'ın yıldız futbolcular Emre Akbaba, Sinan Gümüş, Ahmet Çalık, ve Emre Taşdemir, önceki gün birlikte yemek yedi ve Beşiktaş derbisi öncesi moral depoladı.
Emre ÇEVİK
Magazin 4 Mayıs 2019 - 08:57

Galatasaray’ın yıldızları önceki gün Aqua Florya AVM’de görüntülendi. Yarın oynayacakları Beşiktaş derbisi öncesi bir araya gelip moral depolayan futbolcular, hep birlikte öğle yemeği yedi. Soruları yanıtlayan başarılı futbolcular, “Beşiktaş maçı için çok heyecanlıyız, bütün takım olarak inanıyoruz kazanacağız” dedi. Daha sonra kendileri ile fotoğraf çekilmek isteyen taraftarları hiç birini kırmayıp, hepsiyle hatıra fotoğrafı çekildiler.

AYKUT DA İNANMIŞ

Galatasaray’ın eski file bekçisi Aykut Erçetin de eşiyle birlikte aynı AVM’deydi. “Bir Galatasaraylı olarak kazanacağımıza inanıyorum” diyen eski kaleci, “Karşılaşmanın kendi evimizde olması bizim için çok büyük avantaj, taraftarımızın desteği ile kazanacağız inşallah” diye konuştu.