Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm altyazılı izleme yöntemleri neler?
Game of Thrones 7. sezon 2. bölüm altyazılı izleme yöntemleri neler?
Game of Thrones'un yedinci sezonunun ikinci bölümü birkaç saat önce HBO kanalında yayınlanadı, Game of Thrones'u izleyenler yorumlara başladı. Game of Thrones, 7. sezon 2. bölüm internetten altyazılı olarak nasıl izlenecek? Game of Thrones'u resmi olarak izlemek için hangi yöntem izlenecek? Game Of Thrones son bölümde hangi gelişmeler yaşandı? Game of Thrones'un 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Magazin 24 Temmuz 2017 - 09:09

Game of Thrones’un yeni sezonunun ikinci bölümü yayınlandı, Twitter’da heyecan dolu paylaşımlar yapılmaya başladı. Game Of Thrones’u orijinal kanalı olan HBO’da izleyemeyenler, internetten Türkçe altyazılı olarak nasıl izleyeceğini merak ediyor. İşte Game of Thrones’un yeni bölümü hakkında Tweetler ve internet üzerinden nasıl izleneceğine dair detaylar.

GAME OF THRONES İNTERNET ÜZERİNDEN NASIL İZLENECEK?

Game of Thrones’u Türkiye’den izlemek için beIN Series Sci-Fi kanalını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden altyazılı ya da Türkçe dublaj seçenekleriyle izlemek için beIN Connetct’e bağlanabilirsiniz. Game Of Thrones’u yasal yollardan izlemenin tek yöntemi bu şekilde.

game-of-thrones

GAME OF THRONES 7. SEZON 2. BÖLÜM TWEETLERİ

Son güncelleme: 14:07 - 24.07.2017